skip_main skip_menu skip_search

Fotopasti, co sledují i chrání

Scoutguard

Scoutguard

Scoutguard je jednou ze značek, které se zabývají výrobou fotopastí. Jde o obor, který se vyvíjí samostatně — mimo hlavní technologické oblasti jako IP kamery nebo smartphony. I tak však jde vývoj v tomto segmentu kupředu a Scoutguard přináší produkty schopné zaznamenávat dění v odlehlých lokalitách bez potřebné infrastruktury ve velmi vysoké kvalitě (Full HD).

 

Tři měsíce bez dobíjení

Vzhledem k tomu, jak jsou energeticky nenáročné, je až obdivuhodný jejich daleký dosvit v noci. Například u fotopasti Scoutguard SG520 Pro si vystačíte se čtyřmi tužkovými bateriemi (AA) až na dobu tří měsíců.

 

Chyťte zloděje

Fotopasti Scoutguard jsou dostatečně malé, energeticky nenáročné a dokážou dokonce přenášet fotografie či videa přímo na mobil. Můžete tak nejen sledovat zvěř ve svém revíru, ale také dopadnout zloděje, co vám v zimě vykrádá chatu.Pokud tedy hledáte fotopast, je značka Scoutguard ideální volbou. 

Máte dotaz?

Zeptejte se

Michal M

Michal Ngo Zákaznická podpora

Volejte +420 591 140 565, Po–pá, 8–16 hod.

Pište podpora@balistas.cz

Položit dotaz

Fotopast ScoutGuard SG520 PRO

Nejnovější a nejmenší model výrobce ScoutGuard, který nyní disponuje menu také v českém jazyce. Nové PIR čidlo zachytí pohyb na 17 metrů.

Dlouhodobě nedostupný

2 890 Kč

Detail

Fotopast ScoutGuard SG520 PRO W

Model SG520 PRO W je oproti své levnější verzi vybaven funkcí Wi-fi. Můžete se připojit mobilem a stáhnout potřebné obrázky.

Dlouhodobě nedostupný

3 990 Kč

Detail

search_empty_1

search_empty_2 contact_phone contact_hours

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz

Přidejte se k více než 100.000 odběratelům a získejte novinky, akce a recenze

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.