skip_main skip_menu skip_search

Vlasce, které vás podrží při zdolávání

Sufix

Sufix

Rybářské vlasce Sufix se dají popsat jako spolehlivé a poctivé výrobky. Značka vyrábí pletené šňůry s ideálním kruhovým průřezem. Nabídku doplňují 100% fluorokarbony. Jsou nadprůměrně odolné proti oděru a šokovým nárazům. Zmiňme i monofilní vlasce, které mají rychlou potápivost a minimální paměť, tedy parametry ideální pro rybolov na moři.

 

Vlasce na feeder

Vlasce Sufix Feeder Mono mají dobrou oděruodolnost, vysokou pevnost v uzlu a rychle se potápějí. Díky nízké průtažnosti nabízí dobrou citlivost a jistotu záseku. Vybrat si můžete vlasce různých průměrů a pevností. Nejprodávanější je Feeder Mono 150 m/0,20 mm/3,3 kg Burgundy.

 

Monofilní vlasce

Ty reprezentují měkké, hladké a ohebné Sufix XL Strong. Jde o oděruvzdorné, rychle potápivé, středně průtažné vlasce s velkou pevností v uzlu. Takto všestranné nylonové monofily se uplatní pro techniky sladkovodního i mořského rybolovu. Dodávájí se v několika barevných variantách. Oblíbené je zářivě žluté nebo třeba platinové zbarvení.

 

Vlasce Sufix Tritanium

Monofil Tritanium 1750 m/0,28 mm/5,5 kg byl vyroben technologií Super Bond Polymer. Je tak 10x odolnější než běžný vlasec stejného průměru. Hodí se na lov kaprů v náročnějším prostředí s vodními překážkami. Stejným způsobem vznikl i Tritanium 325 m/0,65 mm/30 kg. Ideál pro mořský rybolov i s multiplikátory i pro lov v náročném prostředí.

Máte dotaz?

Zeptejte se

Michal M

Michal Ngo Zákaznická podpora

Volejte +420 591 140 565, Po–pá, 8–16 hod.

Pište podpora@balistas.cz

Položit dotaz

Navolené kombinaci filtrů neodpovídají žádné položky

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz

Přidejte se k více než 100.000 odběratelům a získejte novinky, akce a recenze

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.