skip_main skip_menu skip_search

Bezpečně znamená chytře

Sabre

Sabre

Sabre je bezpečnostní firma s více než 40letou tradicí. Vyrábí produkty, které vám mohou zachránit život a nejen to. V jejich produktovém portfoliu najdete kromě bezpečnostních produktů také nabídku kurzů bezpečnosti. Ty však nejsou určeny pro český trh. Z takto uceleného portfolia však můžete poznat, že jde o opravdové profesionály, kteří si vědí za všech okolností rady.

 

Jak se bezpečně ubránit?

Mezi nejúčinnější možnosti sebeobrany často bývá vzít nohy na ramena a utéct. Pokud však situace nenabízí jiné východisko než konflikt, nabízí vám Sabre možnost, jak se vyhnout újmě na zdraví. Určitou možnost ochrany představují paralyzéry, které však musíte použít na velmi nebezpečnou vzdálenost. Daleko účinnější mohou být nejrůznější pepřové spreje, z nichž mezi ty nejúčinnější patří spreje typu fog – obzvláště ve stresových situacích. Jedním z nich je právě pepřový sprej sabre red.

Máte dotaz?

Zeptejte se

Michal M

Michal Ngo Zákaznická podpora

Volejte +420 591 140 565, Po–pá, 8–16 hod.

Pište podpora@balistas.cz

Položit dotaz

Sabre red obranný sprej fog 16 ml

Jde o obranný sprej typu fog obsahující přírodní extrakt z chilli papriček. Tento model má bezpečnostní pojistku proti nechtěnému spuštění.

Dlouhodobě nedostupný

99 Kč

Detail

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz

Přidejte se k více než 100.000 odběratelům a získejte novinky, akce a recenze

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.