skip_main skip_menu skip_search

PCP vzduchovky

Vzduchovka Taipan Veteran Long 6,35mm Beech

1x

Vzduchovka v ráži 6,35mm, která je určena pro lovecké účely. Součástí je kvalitní německá hlaveň Lothar Walther.
Více informací

Toto zboží už nemáme v nabídce
Podívejte se na podobné produkty skladem

Záruka:
24 měsíců
Výrobce:
Taipan
EAN:
8594198000222
Katalogový kód:
TAP02

Taipan Další produkty výrobce

Podobné produkty

Popis produktu

Taipan Veteran spadá mezi modely Bullpup, které jsou v dnešní době velmi oblíbené. Když se podíváte na zpracování jednotlivých dílu, např. u spoušťového mechanismu, uvidíte vysokou úroveň jejich provedení. Tímto předčí mnohem dražší vzduchovky. Součástí balení jsou dva zásobníky, redukce na jednoranný podavač a také quickfill adaptér.

Hlavní dvě inovace zbraně naleznete v oblasti přebíjení. První je skutečnost, že nelze dvakrát nabít diabolku a tudíž nemůže dojít k náhodnému ucpání hlavně. Druhá věc se týká oblasti hlavně a otvoru pro vzduch, který byl vytvořen tak, aby nedocházelo k deformaci diabolky.

Pro upevnění puškohledu využijete 22 mm weaver lištu, která je umístěna ve středu zbraně a je nakloněna o 20 MOA. Hlaveň zakončuje kvalitní moderátor, který je s hlavní spojený 1/2 UNF závitem. Pod samotnou hlavní se nachází velkokapacitní kontejner vzduchu. Tato kartuše prochází téměř přes celou délku  pušky a je zakončena manometrem Wika. Velikost kartuše je 355 cm3.
 
Aktuální tlak během plnění vzduchu je značen čísly v jednotkách BAR. V přední části je umístěn otvor pro quickfill adaptér. Nabíjení probíhá za pomocí bočního pákového mechanismu, který je velmi přesný a lehce ovladatelný. Nabíjecí páku je možné přehodit i na druhou stranu, což ocení především levorucí střelci.


Výrobci opravdu kvalitně zpracovali spoušťový mechanismus, díky kterému si můžeme nastavit odpor a polohu spouště. Před spouští se nachází manuální pojistka. Bukové pažby jsou vyrobeny ve Španělsku a jsou zakončeny krásnou gumovou bodkou.

V provedení Long má zbraň velkou kapacitu vzduchu, díky které je k dispozici největší možný počet výstřelů na jedno naplnění. Její celková hmotnost je pouhých 3550 g.

Veškeré vzduchovky Taipan jsou momentálně sestavovány a dokončovány v České Republice.

Praktická zkušenost: Jedná se o velmi dobře zpracovanou pušku ve stylu Bullpup. Výhodou těchto vzduchovek jsou německé hlavně Lothar Walther. Zkusili jsme ji prohnat a střelba byla velmi přesná. Velký zásobník vzduchu zajistí dostatek výstřelů. Provedení long doporučujeme hlavně střelcům, kteří hledají velkou kapacitu výstřelů na jedno naplnění. Tato varianta má krásnou bukovou pažbu, která padne do ruky hned na poprvé. Bukové pažby jsou vyráběné ve Španělsku.

Obsah balení

  • Taipan Veteran Long 6,35mm Beech
  • 2ks zásobníků
  • Plnící pin
  • Sada těsnění
  • Jednoranná redukce

Videa (3)

Taipan Veteran

Taipan Veteran

Taipan Veteran

Parametry

Výrobce:
Taipan
Střelivo:
Diabolky
Ráže: ?
6,35 mm / .25
Úsťová rychlost: ?
280 m/s
Energie: ?
85 J
Hmotnost:
3550 g
Celková délka:
810 mm
Délka hlavně:
550 mm
Montážní lišta:
Ano
Má zásobník:
Ano
Kapacita zásobníku:
10
Materiál pažby:
Buk
Mířidla:
Ne
Pohon:
PCP
Regulátor tlaku:
Ano
Záruka:
24 měsíců

Recenze zákazníků

5 / 5

1× hodnoceno

Přidat hodnocení

Svilen Petrov

Registrovaný uživatel, z balistas.com 25.01.2023

Strojový překlad z jiného jazyka

  • Skvělá puška! V roce 2019 jsem přemýšlel, že si pořídím FX Dreamline nebo FX Wildcat a náhodou jsem narazil na tuto značku/model pušky a myslím, že jsem udělal skvělou volbu!
  • Neexistuje!

Užitečné hodnocení? Ne (0)

Zobrazit všechny recenze

Dotazy k produktu (3)

J
Jiří Musil, 18.02.2023
Dobrý den, chtěl bych se Vás zeptat, zda-li nemáte nějaké bližší informace o termínu naskladnění této konkrétní vzduchovky TAIPAN VETERAN LONG 6,35MM BEECH. Děkuji za odpověď.
M
Michal , 20.02.2023
Dobrý den, u Taipanů první generace probíhá již pouze doprodej. Tento model znovu dostupný nebude. V průběhu března půjde do prodeje druhá generace s odlišným designem i parametry.
R
Rostislav Dvořák JUDr., 01.04.2022
Rád bych od Vás dostal komplexní nabídku na Taipan Veterán Long 6,35 (viz. výse) včetně veškerých nutných doplňků k provozu a nejdůležitějších náhradních dílů respektive těsnění. Jde zejména o lahev na vzduch s příslušenstvím k plnění, střelivo na lov a dálkovou přesnou střelbu větší hmotnosti cca 500 ks nejlépe 2 druhy, puškohled s úchyty, rychlomířidla s úchytem na akčnější střelbu, případně další vhodné doplňky. Na základě Vaší nabídky bych následně zaslal objednávku. Děkuji
M
Michal , 01.04.2022
Dobrý den, se stejným dotazem jste nás již kontaktoval a odpověď jsme zasílali mailem.
P
Petr Novotný, 18.03.2022
jakou montáž potřebuji pro puškohled valiant lynx 3-9x40 aosir mil-dot na pušku taipan veteran long 6,35mm beech? Potřebuji nějaký speciální nástavec na vzduchovou bombu? Mám nástavec pro cz 200 s hunter, bude možné použít, nebo budu potřebovat jiný? Děkuji za odpověď. Petr Novotný Tel: 603501684
M
Michal , 18.03.2022
Dobrý den, vhodná montáž je VXM021 nebo VXM007. Plnící pin je opatřen závitem a sedí přímo na koncovku u hadice. Hadici je případně možno dokoupit i samostatně: https://www.balistas.cz/plnici-adapter-altaros/
S produktem poradíme

Položte svůj dotaz

Doporučené články

Přichází vzduchovky bez omezení výkonu

Milí střelci a střelkyně, konečně jsme se dočkali. Od 1. 2. 2022 máme v prodeji silné vzduchovky do ráže 6,35 mm bez omezené úsťové energie. Zůstávají nadále v kategorii D a omezení na 16 J je pasé.

Jak zvolit vhodné střelivo do vzduchovky

Jako vzduchovkové střelivo vám primárně poslouží diabolky, olověné nebo ocelové BB broky. Každé z nich má své specifické uplatnění. V následujících řádcích si o střelivu řekneme více. Čtěte.

Jan Kaleta,

Jak plnit PCP vzduchovky

V tomto článku se podíváme na to, jak naplnit PCP vzduchovku. Pro ty, kteří nejsou na tento proces zvyklí, to může být trochu matoucí. Vše proto vysvětlíme od začátku.

David Hanusek,

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz