skip_main skip_menu skip_search

PCP vzduchovky

Vzduchovka FX Impact M3 Compact 6,35mm Black

Třetí generace veleúspěšné větrovky z dílny švédských konstruktérů FX Airguns. Verze Compact se dodává s přesnou hlavní o délce 500 mm.
Více informací

Dostupnost v e-shopu: Skladem 2 ks, ve středu 22. 3. u vás Dostupnost na prodejně v Hlučíně: Po objednání, zítra 21. 3. ?

Možnosti dopravy

52 290 Kč

Balistas Club

Za nákup tohoto produktu získáte 1570 věrnostních diabolek. Více o Balistas Club

Záruka:
24 měsíců
Výrobce:
FX Airguns
EAN:
202220100259
Katalogový kód:
FX-IMPM3-630306-002

FX Airguns Další produkty výrobce

Popis produktu

FX Impact M3 je nejnovější přírůstek do rodiny vysoce kvalitních a modulárních větrovek od švédského výrobce FX Airguns. Jde o již třetí generaci této produktové série a pyšní se těmi nejmodernějšími technologiemi a vymoženostmi, které jsou v současné době k dispozici.

Verze Compact se dodává s přesnou hlavní o délce 500 mm. Konstrukce zbraně samozřejmě nadále umožňuje snadnou výměnu kalibru (technologie Smooth Twist X). Hlaveň je oplášťovaná a na jejím ústí najdete závit pro dodávaný moderátor zvuku. Střelba je tedy opravdu tichou záležitostí.

Jednou z nejvýraznějších novinek je systém rychlého nastavení zbraně bez nutnosti použití dalších nástrojů. Upravit můžete prakticky vše, od tlaku vzduchu až po napnutí bicí pružiny.

Konstruktéři věnovali opravdu velkou pozornost systému dvou regulátorů. První regulátor sníží tlak vzduchu a předpřipraví jej pro druhý regulátor. Díky tomuto řešení není druhý regulátor tak namáhán a zbraň dosahuje konzistentního výkonu s minimálním množstvím odchylek.

Oválná karbonová kartuše dokáže pojmout až 300 cm3 vzduchu a maximální plnící tlak činí 250 bar. Přepracované Power Plenum 720 je hlavní hnací silou tohoto modelu. Oproti předchozím verzím má větší průměr a dokáže udržet až 72 cm3 stlačeného vzduchu. Díky tomu vám poskytne přesné množství vzduchu a energie, které potřebujete k vystřelení projektilu.

Nová nabíjecí páka má zvětšené madlo pro snadnější manipulaci a navíc ji můžete přehodit na druhou stranu. O jejím hladkém chodu se snad nemusíme ani rozepisovat. Přebíjení je jednoduše perfektní a společně s dodávaným vysokokapacitním zásobníkem si střelbu opravdu užijete.

Vylepšená sportovní spoušť je nastavitelná a patří mezi nejlepší, co jsme zatím zkoušeli. Manuální pojistka se nachází na pravé straně těla, hned nad spouští. Nechybí ani výškově stavitelná botka pažby. Modulární konstrukce zbraně umožňuje montáž celé řady příslušenství, k tomu slouží celkem čtyři 22mm Weaver lišty.

 

Klíčové vlastnosti

– Kompaktní rozměry

– Snadná výměna kalibru

– Přepracované Power Plenum 720

– Dva regulátory tlaku

– Karbonová kartuše s kapacitou 300 cm3

– Modulární konstrukce

Obsah balení

  • Vzduchovka FX Impact M3 Compact 6,35mm Black
  • Moderátor zvuku
  • Zásobník
  • Plnící adaptér

Videa (2)

Vzduchovka FX Impact M3 Compact 6,35mm Black

Vzduchovka FX Impact M3 Compact 6,35mm Black

Parametry

Výrobce:
FX Airguns
Střelivo:
Diabolky
Ráže: ?
6,35 mm / .25
Úsťová rychlost: ?
270 m/s
Energie: ?
60 J
Hmotnost:
2800 g
Celková délka:
640 mm
Délka hlavně:
500 mm
Montážní lišta:
Ano
Má zásobník:
Ano
Kapacita zásobníku:
25
Materiál pažby:
Kov
Mířidla:
Ne
Pohon:
PCP
Regulátor tlaku:
Ano
Režim střelby:
Přebíjení
Záruka:
24 měsíců

Podobné produkty

Doporučené články

Jak zvolit vhodné střelivo do vzduchovky

Jako vzduchovkové střelivo vám primárně poslouží diabolky, olověné nebo ocelové BB broky. Každé z nich má své specifické uplatnění. V následujících řádcích si o střelivu řekneme více. Čtěte.

Jan Kaleta,

Jak plnit PCP vzduchovky

V tomto článku se podíváme na to, jak naplnit PCP vzduchovku. Pro ty, kteří nejsou na tento proces zvyklí, to může být trochu matoucí. Vše proto vysvětlíme od začátku.

David Hanusek,

Videorecenze: PCP vzduchovka FX IMPACT M3

Tentokrát jsme otestovali střelbu z nejoblíbenějšího modelu švédského výrobce FX Airguns – a to PCP vzduchovky FX Impact M3. Podívejte se, jak to dopadlo.

Jan Kaleta,

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz