skip_main skip_menu skip_search

PCP vzduchovky

Vzduchovka Crosman Benjamin Armada Semi-Auto 5,5mm

Armada Semi-Auto je futuristická větrovka, kterou pod značkou Benjamin produkuje americká společnost Crosman. Nejvýraznější předností tohoto modelu je možnost střelby v režimu Semi-Auto.
Více informací

Dostupnost v e-shopu: Skladem 3 ks, v úterý 4. 4. u vás Dostupnost na prodejně v Hlučíně: Po objednání, v pondělí 3. 4. ?

Možnosti dopravy

21 990 Kč

Prodej od 18 let ?

Balistas Club

Jen do 31. 3.! Odměna 2× více věrnostních diabolek.
Za tento produkt jich získáte 1320
Více o Balistas Club

Záruka:
24 měsíců
Výrobce:
Crosman
EAN:
028478154469
Katalogový kód:
BP22SAC

Crosman Další produkty výrobce

Popis produktu

Armada Semi-Auto je poloautomatická větrovka s neotřelým futuristickým designem, kterou pod značkou Benjamin produkuje americká společnost Crosman. Výroba probíhá přímo v USA. 

Černá syntetická pažba je doplněna výškově stavitelnou lícnicí a gumovou botkou. Tu lze upravit horizontálně i vertikálně. Na předpažbí najdete posuvnou Picatinny lištu pro montáž bipodu nebo jiného taktického příslušenství.

Oplášťovaná hlaveň s drážkovaným vývrtem zaručuje vysokou přesnost a zároveň snižuje hluk při výstřelu. Nabíjecí páka připomíná AR-15 a dokonce na ní najdete i dorážeč závěru (tzv. Forward Assist).

Nejvýraznější předností tohoto modelu je možnost střelby v režimu Semi-Auto. Stačí pouze natáhnout nabíjecí páku a můžete nerušeně střílet.

Vzduchová kartuše má kapacitu 215 cc a její maximální pracovní tlak činí 200 Bar. Kartuše se plní zepředu a ke kontrole aktuálního tlaku slouží manometr na pravé straně předpažbí. Zabudovaný regulátor zaručuje dobrou konzistenci mezi jednotlivými výstřely.

Dvoufázová spoušť je plně stavitelná a přímo před ní je umístěna manuální pojistka. Picatinny lišta na horní straně zbraně umožňuje snadnou montáž puškohledu.

 

Klíčové vlastnosti

– Poloautomatický režim střelby

– Picatinny lišta

– Zabudovaný regulátor

– Syntetická pažba se stavitelnou lícnicí a botkou

Obsah balení

  • Vzduchovka Crosman Benjamin Armada Semi-Auto 5,5mm
  • Zásobník

Parametry

Výrobce:
Crosman
Střelivo:
Diabolky
Ráže: ?
5,5 mm / .22
Úsťová rychlost: ?
245 m/s
Energie: ?
30 J
Hmotnost:
3265 kg
Celková délka:
1087 mm
Délka hlavně:
508 mm
Montážní lišta:
Ano
Má zásobník:
Ano
Kapacita zásobníku:
10
Materiál pažby:
Plast
Mířidla:
Ne
Pohon:
PCP
Regulátor tlaku:
Ano
Režim střelby:
Poloautomatická
Záruka:
24 měsíců

Podobné produkty

Doporučené články

Přichází vzduchovky bez omezení výkonu

Milí střelci a střelkyně, konečně jsme se dočkali. Od 1. 2. 2022 máme v prodeji silné vzduchovky do ráže 6,35 mm bez omezené úsťové energie. Zůstávají nadále v kategorii D a omezení na 16 J je pasé.

Jak zvolit vhodné střelivo do vzduchovky

Jako vzduchovkové střelivo vám primárně poslouží diabolky, olověné nebo ocelové BB broky. Každé z nich má své specifické uplatnění. V následujících řádcích si o střelivu řekneme více. Čtěte.

Jan Kaleta,

Jak plnit PCP vzduchovky

V tomto článku se podíváme na to, jak naplnit PCP vzduchovku. Pro ty, kteří nejsou na tento proces zvyklí, to může být trochu matoucí. Vše proto vysvětlíme od začátku.

David Hanusek,

Videorecenze: Vzduchovka Crosman Magfire Mission

Na test jsme si vybrali vzduchovku Magfire typu Mision od amerického výrobce Crosman. Podívejte se, jak si tahle zlamovací vzduchovka s nitropístem ve­dla.

Jan Kaleta,

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz