skip_main skip_menu skip_search

PCP vzduchovky

Vzduchovka Crosman Benjamin Akela 5,5mm

Akela je robustní PCP větrovka s krásnou dřevěnou pažbou z tureckého ořechu, kterou pod značkou Benjamin vyrábí americký gigant Crosman.
Více informací

Dostupnost v e-shopu: Skladem 16 ks, v pondělí 27. 3. u vás Dostupnost na prodejně v Hlučíně: Po objednání, zítra 24. 3. ?

Možnosti dopravy

20 990 Kč

Prodej od 18 let ?

Balistas Club

Jen do 31. 3.! Odměna 2× více věrnostních diabolek.
Za tento produkt jich získáte 1260
Více o Balistas Club

Záruka:
24 měsíců
Výrobce:
Crosman
EAN:
028478152915
Katalogový kód:
BPA22W

Crosman Další produkty výrobce

Popis produktu

Americká společnost Crosman vyrábí pod značkou Benjamin PCP větrovky, které se vyznačují vysokou kvalitou a Akela samozřejmě není výjimkou. Bullpup konstrukce zbrani umožňuje mít plnohodnotnou dlouhou hlaveň a stále si zachovat své relativně kompaktní rozměry.  

Nejvýraznějším prvkem je nepochybně krásná pažba z tureckého ořechu. Anatomicky tvarovaný pistolový úchop padne do ruky jako ulitý a díky zdrsněnému povrchu vám nevyklouzne za žádných okolností. Gumová botka zvyšuje komfort při míření i střelbě. Plastová lícnice je výškově stavitelná a dokonce si ji můžete jednoduše posunout dopředu nebo dozadu.

Oplášťovaná hlaveň je zahrdlená a její celková délka činí 508 mm. Nabíjecí páka je umístěna na pravé straně těla a kousek od ní najde otočný šroub pro regulaci výkonu. Pro zvýšení úsťové energie stačí šroub otočit po směru hodinových ručiček. Otočení opačným směrem povede ke snížení celkového výkonu.

Kartuše má kapacitu 280 cc a maximální plnící tlak 200 Bar. Ke kontrole tlaku v kartuši slouží přehledný manometr, který se nachází na pravé straně zbraně. Kartuše se plní ze přední strany, stačí pouze stáhnout ochrannou krytku.

Picatinny lišta na horní straně větrovky umožňuje montáž puškohledu. Součástí balení je i přídavná lišta pro uchycení bipodu. Stačí ji pouze zašroubovat do závitu na předpažbí. Spoušť je stavitelná a v prostoru lučíku se nachází také manuální pojistka.

Zbraň disponuje plnícím pinem na rychlospojku. Pro propojení pinu se závitem je nutné dokoupit adaptér 1/8 BSP SAMEC/SAMEC. Další potřebné mezikusy jsou již součásti balení zbraně.

Klíčové vlastnosti

– Pažba z tureckého ořechu

– Oplášťovaná hlaveň

– Picatinny lišta

– Stavitelná lícnice

Obsah balení

  • Vzduchovka Crosman Benjamin Akela 5,5mm
  • Zásobníky - 2ks
  • Plnící adaptér
  • Picatinny lišta pro montáž bipodu

Parametry

Výrobce:
Crosman
Střelivo:
Diabolky
Ráže: ?
5,5 mm / .22
Úsťová rychlost: ?
300 m/s
Energie: ?
46 J
Počet výstřelů: ?
50
Pracovní tlak: ?
200 bar
Hmotnost:
3497 g
Celková délka:
836 mm
Délka hlavně:
508 mm
Montážní lišta:
Ano
Má zásobník:
Ano
Kapacita zásobníku:
12
Materiál pažby:
Ořech
Mířidla:
Ne
Pohon:
PCP
Regulátor tlaku:
Ne
Záruka:
24 měsíců

Recenze zákazníků

Ohodnoťte zboží jako první a pomozte jiným s výběrem.

Přidat hodnocení

Dotazy k produktu (5)

L
Laco, 25.11.2022
Dobrý deň. V popise nie je uvedený regulátor tlaku. Je možná montáž regulátora, ak áno aký?
M
Michal , 28.11.2022
Dobrý den, v základu tato zbraň regulátor nemá. Aktuálně bohužel nemáme v nabídce žádný, který by se dal použít.
I
Igor Stonawski, 18.09.2022
Dobrý den, je možnost koupit k této vzduchovce moderátor (tlumič) Děkuji za odpověď.
M
Michal , 19.09.2022
Dobrý den, bohužel tato vzduchovka není opatřena závitem pro montáž externího moderátoru.
I
Igor Stonawski, 12.09.2022
Dobrý den,kdy budou k dostání zásobníky, je možnost jednorané redukce? Děkuji
M
Michal , 14.09.2022
Dobrý den, do této zbraně je možné použít zásobníky Reximex s katalogovým kódem KRPU093 a jednorannou redukci RXSS55.
O
Ondřej Šebek, 06.09.2022
Dobrý den, je zapotrebí nejaky adapter k teto vzduchovce pro pouziti teto pumpy? https://www.balistas.cz/pumpa-pro-vetrovky-hill-mk5 Dekuji.
M
Mirka , 06.09.2022
Dobrý den, veškeré příslušenství k plnění je součásti zbraně a pumpy.
S produktem poradíme

Položte svůj dotaz

Podobné produkty

Doporučené články

Přichází vzduchovky bez omezení výkonu

Milí střelci a střelkyně, konečně jsme se dočkali. Od 1. 2. 2022 máme v prodeji silné vzduchovky do ráže 6,35 mm bez omezené úsťové energie. Zůstávají nadále v kategorii D a omezení na 16 J je pasé.

Jak zvolit vhodné střelivo do vzduchovky

Jako vzduchovkové střelivo vám primárně poslouží diabolky, olověné nebo ocelové BB broky. Každé z nich má své specifické uplatnění. V následujících řádcích si o střelivu řekneme více. Čtěte.

Jan Kaleta,

Jak plnit PCP vzduchovky

V tomto článku se podíváme na to, jak naplnit PCP vzduchovku. Pro ty, kteří nejsou na tento proces zvyklí, to může být trochu matoucí. Vše proto vysvětlíme od začátku.

David Hanusek,

Videorecenze: Vzduchovka Crosman Magfire Mission

Na test jsme si vybrali vzduchovku Magfire typu Mision od amerického výrobce Crosman. Podívejte se, jak si tahle zlamovací vzduchovka s nitropístem ve­dla.

Jan Kaleta,

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz