skip_main skip_menu skip_search

PCP vzduchovky

Vzduchovka Kalibrgun Cricket Standart WST 5,5mm

Dokonale zpracovaný bullpup s ruskými kořeny a českým původem. Ořechová pažba WST je odlehčená díky elegantním výřezům a skvěle padne do ruky.
Více informací

Dostupnost v e-shopu: Skladem 2 ks, v úterý 24. 6. u vás

Dostupnost na prodejně v Hlučíně: Po objednání, v pondělí 23. 6. ?

Doprava zdarma Možnosti dopravy

35 690 Kč 32 121 Kč

Sleva platí ještě 15 dnů 9 hod. 48 min. 59 sec. Sleva platí už jen 15 dnů 9 hod. 48 min. 59 sec.!

Prodej od 18 let ?

Balistas Club

Za nákup tohoto produktu získáte 970 věrnostních bodů. Více o Balistas Club

Ráže:
5,5 mm / .22
Střelivo:
Diabolky
Úsťová rychlost:
200 m/s
Energie:
40 J

Zobrazit další parametry

Záruka:
24 měsíců
Výrobce:
Kalibrgun
EAN:
202020100299
Katalogový kód:
CRSWST22

Kalibrgun Další produkty výrobce

Jsme specialisté na volně prodejné zbraně

Popis produktu

Kalibrgun Cricket Standart kombinuje ty nejlepší materiály, elegantní design a inovativní technologie. Spolehlivost a přesnost je všem modelům od původem ruské značky Kalibrgun vlastní. Výroba probíhá na nejmodernějších CNC strojích v České republice.

Hned na první pohled je zřejmé, že se jedná o klasickou bullpup konstrukci, kde je závěr společně s nabíjecí pákou posazen až úplně dozadu. To má sice za následek poněkud krkolomnější nabíjení, ale bohatě to kompenzuje 450 mm hlaveň od České Zbrojovky. Díky této konstrukci se totiž podařilo zachovat kompaktní celkovou délku 680 mm a příjemně vyváženou hmotnost 3,1 kg i při dlouhé hlavni.

Cricket Standart má krásnou ořechovou pažbu typu WST zhotovena z jednoho kusu dřeva. Má masivní výřezy pro snížení hmotnosti a ergonomickou rukojeť s vysokým sklonem, celou ji zakončuje příjemná gumová botka. K pažbě lze dokoupit také externí lícnici.

Kartuše pojme 280 cc vzduchu při maximálním plnícím tlaku 300 bar. Aktuální tlak v kartuši lze odečíst na přehledném manometru. Plnění se provádí pomocí plnícího pinu (quickfillu), který se zasouvá do přední části kartuše. Otvor pro plnění je opatřen krytkou. Pin má standardní závit, takže není nutné dokupovat žádnou rychlospojku.

Samozřejmostí je 22mm weaver lišta pro montáž libovolné optiky. Manuální pojistka je umístěna velice netradičně nad spouští a má unikátní tvar. Součástí balení jsou dva kovové zásobníky na 14 ran. Jsou velice jednoduché a zaručují spolehlivý chod bez zasekávání zbraně.


Hlavní výhody

- Vysoce kvalitní zpracování
- Precizní CZ hlaveň
- Ořechová pažba
- Nastavitelná spoušť

Obsah balení

  • Vzduchovka Kalibrgun Cricket Standart WST 5,5mm
  • Quickfill
  • 2x Zásobník

Parametry

Výrobce:
Kalibrgun
Ráže: ?
5,5 mm / .22
Střelivo:
Diabolky
Úsťová rychlost: ?
200 m/s
Energie: ?
40 J
Hmotnost:
3100 g
Celková délka:
680 mm
Délka hlavně:
450 mm
Mířidla:
Ne
Montážní lišta:
Ano
Má zásobník:
Ano
Kapacita zásobníku:
14
Materiál pažby:
Dřevo
Pohon: ?
PCP
Záruka:
24 měsíců

Doporučené střelivo (8)

Recenze zákazníků (0)

Ohodnoťte zboží jako první a pomozte jiným s výběrem.

Přidat hodnocení

Ohodnocením souhlasíte s pravidly publikace. Po jejich ověření bude recenze obratem zveřejněna.

Dotazy k produktu (0)

S produktem poradíme

Položte svůj dotaz

Náhradní díly (1)

Podobné produkty

Doporučené články

Jak zvolit vhodné střelivo do vzduchovky

Jako vzduchovkové střelivo vám primárně poslouží diabolky, olověné nebo ocelové BB broky. Každé z nich má své specifické uplatnění. V následujících řádcích si o střelivu řekneme více.

Jan Kaleta,

Jak plnit PCP vzduchovky

V tomto článku se podíváme na to, jak naplnit PCP vzduchovku. Pro ty, kteří nejsou na tento proces zvyklí, to může být trochu matoucí. Vše proto vysvětlíme od začátku.

David Hanusek,

Jak pečovat o zbraně?

V tomto článku se dozvíte, proč zbraně čistit a jak při tom postupovat. Řekneme si také něco k čisticím a konzervačním přípravkům. Nejprve si povíme, jak čistit palné zbraně. Pak se pustíme i do čištění plynovek.

Lukáš Hajný,

Vzduchovky EPIC ONE

Dlouho očekávané české vzduchovky EPIC ONE jsou konečně tady! Podívejte se s námi, jaké existují varianty podle ráže, délky hlavně, provedení kartuše a co všechno si k nim můžete dokoupit.

Bc. Michal Kuczaj,

Kde můžu střílet se vzduchovkou

Asi každý si po pořízení své první vzduchovky pokládal otázku, kde s ní vlastně může střílet. Ať už se jedná o klasickou pružinovku, pistoli poháněnou CO2 bombičkami nebo výkonnou PCP vzduchovou pušku, pro všechny platí stejná pravidla.

Bc. Michal Kuczaj,

Videorecenze: PCP vzduchovka FX IMPACT M3

Tentokrát jsme otestovali střelbu z nejoblíbenějšího modelu švédského výrobce FX Airguns – a to PCP vzduchovky FX Impact M3. Podívejte se, jak to dopadlo.

Jan Kaleta,

Video: Epic Airguns - Představení modelu One

Představujeme dlouho očekávaný bullpup model ONE od české značky EPIC AIRGUNS, který bude k dostání v desítkách různých variantách. Ať už se jedná o volitelnou ráži, délku hlavně a typ kartuše nebo pažby, vybere si opravdu každý.

Marek Děngl,

Videorecenze: TAIPAN Veteran II

Podívejme se, jak se rozšířila nabídka výrobce TAIPAN a jaké modely najdete v našem e-shopu.

Marek Děngl,

Videorecenze: Epic Airguns a model Two

V dnešní videorecenzi se zaměříme na českou značku Epic Airguns a její ultimátní modulární větrovku Epic Two, kterou si můžete přizpůsobit k obrazu svému.

Marek Děngl,

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz

Neunikne ti žádná novinka ani akce – přihlas se k odběru

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.