skip_main skip_menu skip_search

PCP vzduchovky

Vzduchovka Kalibrgun Cricket Standart WST 5,5mm

Dokonale zpracovaný bullpup s ruskými kořeny a českým původem. Ořechová pažba WST je odlehčená díky elegantním výřezům a skvěle padne do ruky.
Více informací

Dostupnost v e-shopu: Skladem 2 ks, v pondělí 27. 3. u vás Dostupnost na prodejně v Hlučíně: Po objednání, zítra 24. 3. ?

Možnosti dopravy

35 690 Kč

Prodej od 18 let ?

Balistas Club

Za nákup tohoto produktu získáte 1080 věrnostních diabolek. Více o Balistas Club

Záruka:
24 měsíců
Výrobce:
Kalibrgun
EAN:
202020100299
Katalogový kód:
CRSWST22

Kalibrgun Další produkty výrobce

Popis produktu

Kalibrgun Cricket Standart kombinuje ty nejlepší materiály, elegantní design a inovativní technologie. Spolehlivost a přesnost je všem modelům od původem ruské značky Kalibrgun vlastní. Výroba probíhá na nejmodernějších CNC strojích v České republice.

Hned na první pohled je zřejmé, že se jedná o klasickou bullpup konstrukci, kde je závěr společně s nabíjecí pákou posazen až úplně dozadu. To má sice za následek poněkud krkolomnější nabíjení, ale bohatě to kompenzuje 450 mm hlaveň od České Zbrojovky. Díky této konstrukci se totiž podařilo zachovat kompaktní celkovou délku 680 mm a příjemně vyváženou hmotnost 3,1 kg i při dlouhé hlavni.

Cricket Standart má krásnou ořechovou pažbu typu WST zhotovena z jednoho kusu dřeva. Má masivní výřezy pro snížení hmotnosti a ergonomickou rukojeť s vysokým sklonem, celou ji zakončuje příjemná gumová botka. K pažbě lze dokoupit také externí lícnici.

Kartuše pojme 280 cc vzduchu při maximálním plnícím tlaku 300 bar. Aktuální tlak v kartuši lze odečíst na přehledném manometru. Plnění se provádí pomocí plnícího pinu (quickfillu), který se zasouvá do přední části kartuše. Otvor pro plnění je opatřen krytkou. Pin má standardní závit, takže není nutné dokupovat žádnou rychlospojku.

Samozřejmostí je 22mm weaver lišta pro montáž libovolné optiky. Manuální pojistka je umístěna velice netradičně nad spouští a má unikátní tvar. Součástí balení jsou dva kovové zásobníky na 14 ran. Jsou velice jednoduché a zaručují spolehlivý chod bez zasekávání zbraně.


Hlavní výhody

- Vysoce kvalitní zpracování
- Precizní CZ hlaveň
- Ořechová pažba
- Nastavitelná spoušť

Obsah balení

  • Vzduchovka Kalibrgun Cricket Standart WST 5,5mm
  • Quickfill
  • 2x Zásobník

Parametry

Výrobce:
Kalibrgun
Střelivo:
Diabolky
Ráže: ?
5,5 mm / .22
Úsťová rychlost: ?
200 m/s
Energie: ?
40 J
Hmotnost:
3100 g
Celková délka:
680 mm
Délka hlavně:
450 mm
Montážní lišta:
Ano
Má zásobník:
Ano
Kapacita zásobníku:
14
Materiál pažby:
Dřevo
Mířidla:
Ne
Pohon:
PCP
Záruka:
24 měsíců

Podobné produkty

Doporučené články

Jak zvolit vhodné střelivo do vzduchovky

Jako vzduchovkové střelivo vám primárně poslouží diabolky, olověné nebo ocelové BB broky. Každé z nich má své specifické uplatnění. V následujících řádcích si o střelivu řekneme více. Čtěte.

Jan Kaleta,

Jak plnit PCP vzduchovky

V tomto článku se podíváme na to, jak naplnit PCP vzduchovku. Pro ty, kteří nejsou na tento proces zvyklí, to může být trochu matoucí. Vše proto vysvětlíme od začátku.

David Hanusek,

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz