Jak vybrat
Jak zvolit vhodné střelivo do vzduchovky
Jako vzduchovkové střelivo vám primárně poslouží diabolky, olověné nebo
ocelové BB broky. Každé z nich má své specifické uplatnění.
V následujících řádcích si o střelivu řekneme více. Čtěte.
skip_main skip_menu skip_search
Máte dotaz? Jsme tu pro vás
+420 591 140 565, Po–Pá, 8:00–16:00
Sbírejte věrnostní diabolky a šetřete na nákupu
Mirka Zákaznická podpora
Váš košík je prázdný
Přidejte do něj vybrané zboží. Přemýšlíte, kde začít?
Prohlédněte si nejprodávanější kusy nebo využjite naši poradnu.
Pružinová vzduchovka v ráži 4,5 mm od španělského výrobce Gamo. Díky
svým rozměrům a malé hmotnosti je spíše určena pro menší střelce.
Dostupnost v e-shopu: Dlouhodobě nedostupný Dostupnost na prodejně v Hlučíně: Dlouhodobě nedostupný ?
2 790 Kč
Pružinová vzduchovka v ráži 4,5 mm od španělského výrobce Gamo. Díky svým rozměrům a váze je určená spíše menším střelcům. Díky sníženému odporu pružiny ji můžete snadno natáhnout.
Kvalitní polymerová pažba má tvarovanou lícnici, takže se vám bude pohodlně střílet. Hledí je vertikálně i horizontálně stavitelné a jako bonus je vzduchovka osazená 11 mm drážkou pro montáž puškohledu. Před spouští je umístěna dvoupolohová pojistka.
Tato pružinovka jistě potěší každého mladého střelce svou váhou a jednoduchou manipulací. Při síle 7,5 Joulů nemá velký zpětný ráz a hodí se k rekreační a terčové střelbě.
- Kvalitní zpracování
- Lehkost natažení
- Stavitelné hledí
- Ideální první vzduchovka