skip_main skip_menu skip_search

PCP vzduchovky

Vzduchovka FX Wildcat MKIII Compact Synthetic 5,5mm

FX Wildcat MKIII Compact je již třetí generací velice úspěšné PCP vzduchovky od věhlasného švédského výrobce FX Airguns.
Více informací

Dostupnost v e-shopu: Dlouhodobě nedostupný Dostupnost na prodejně v Hlučíně: Dlouhodobě nedostupný ?

34 500 Kč

Chci info na e-mail, až bude skladem

Odesláním hlídání souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Záruka:
24 měsíců
Výrobce:
FX Airguns
EAN:
202120100171
Katalogový kód:
FX-WC3-550301-002

FX Airguns Další produkty výrobce

Podobné produkty

Popis produktu

Švédský výrobce FX Airguns představuje již třetí generaci svého veleúspěšného modelu Wildcat. Tato verze nabízí oproti svým předchůdcům ještě kompaktnější rozměry a celou řadu dalších vylepšení. Za zmínku stojí zvýšená kapacita vzduchu v Power Plenu a vylepšený průtok vzduchu. Všechny kovové části byly vyrobeny za pomoci těch nejpřesnějších CNC technologií.

Wildcat MKIII Compact se dodává s 500 mm dlouhou hlavní. Ta však díky bullpup konstrukci nemá vliv na velice úspornou celkovou délku zbraně, která činí pouze 675 mm. Samozřejmě nechybí ani možnost výměny hlavně, což vám umožní zvolit si typ, který bude nejlépe korespondovat s vámi zvolenými druhy a hmotnostmi střeliva. Hlaveň je oplášťovaná a na jejím konci je umístěn závit 1/2 UNF pro montáž přídavného moderátoru hluku.

Syntetická pažba je lehká a příjemná na dotek. Ergonomicky tvarovaná pistolová rukojeť vám padne do ruky jako ulitá a zalícení je opravdu pohodlné. Nabíjecí páka má velice hladký chod a její umístění nad spouští zaručuje snadnou dostupnost.

Novinkou je i regulační kolečko v zadní části zbraně, které ovládá napnutí bicí pružiny. Má celkem sedm přednastavených pozic. Osmá poloha vám umožní přesnější nastavení pomocí imbusového klíče. Máte tak možnost dokonalého sladění výkonu s regulátorem tlaku.

Vzduchovou kartuši najdete pod hlavní a její kapacita činí 230 cc. Maximální plnící tlak je 230 bar. Ke kontrole tlaku slouží manometr, který je umístěn v přední části kartuše, pod ústím hlavně. Další manometr zobrazuje aktuální hodnotu tlaku v regulátoru a najdete ho na levé části zbraně, pod lícnicí.

Vylepšení se dočkal také zásobník. Ten nyní pojme celkem 18 diabolek v ráži 5,5 mm a je kompatibilní se zásobníky pro FX Crown a FX Dreamline. Spoušť je plně nastavitelná a má velice jemný chod. Samozřejmostí je také manuální pojistka. K uchycení puškohledu můžete využít 11 mm montážní lištu

 

Klíčové vlastnosti

– Kompaktní bullpup konstrukce

– Kvalitní zpracování

– Syntetická pažba

– Nízká váha

– Vysokokapacitní zásobník

Obsah balení

  • Vzduchovka FX Wildcat MKIII Compact Synthetic 5,5mm
  • Zásobník - 1 ks
  • Plnící pin
  • Plastový kufr

Parametry

Výrobce:
FX Airguns
Střelivo:
Diabolky
Ráže: ?
5,5 mm / .22
Úsťová rychlost: ?
280 m/s
Energie: ?
55 J
Hmotnost:
2800 g
Celková délka:
675 mm
Délka hlavně:
500 mm
Montážní lišta:
Ano
Má zásobník:
Ano
Kapacita zásobníku:
18
Materiál pažby:
Plast
Mířidla:
Ne
Pohon:
PCP
Regulátor tlaku:
Ano
Záruka:
24 měsíců

Doporučené články

Jak zvolit vhodné střelivo do vzduchovky

Jako vzduchovkové střelivo vám primárně poslouží diabolky, olověné nebo ocelové BB broky. Každé z nich má své specifické uplatnění. V následujících řádcích si o střelivu řekneme více. Čtěte.

Jan Kaleta,

Jak plnit PCP vzduchovky

V tomto článku se podíváme na to, jak naplnit PCP vzduchovku. Pro ty, kteří nejsou na tento proces zvyklí, to může být trochu matoucí. Vše proto vysvětlíme od začátku.

David Hanusek,

Videorecenze: PCP vzduchovka FX IMPACT M3

Tentokrát jsme otestovali střelbu z nejoblíbenějšího modelu švédského výrobce FX Airguns – a to PCP vzduchovky FX Impact M3. Podívejte se, jak to dopadlo.

Jan Kaleta,

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz