skip_main skip_menu skip_search

PCP vzduchovky

Vzduchovka FX Panthera 700 6,35mm

1x

Švédský výrobce FX Airguns přichází s novinkou v podobě PCP vzduchovky FX Panthera, která je speciálně zkonstruována pro závodní střelbu. Využívá několik nových systémů pro maximální výkon a přesnost střelby, jako například Dynamic Block, Dynamic Plenum a osvědčenou hlaveň řady FX STX.
Více informací

Dostupnost v e-shopu: Skladem 3 ks, v úterý 6. 6. u vás Dostupnost na prodejně v Hlučíně: Po objednání, v pondělí 5. 6. ?

Možnosti dopravy

46 200 Kč

Balistas Club

Za nákup tohoto produktu získáte 1390 věrnostních diabolek. Více o Balistas Club

Záruka:
24 měsíců
Výrobce:
FX Airguns
EAN:
202220100535
Katalogový kód:
FX-PAN-630306-022-00

FX Airguns Další produkty výrobce

Popis produktu

Vzduchovka FX Panthera je ve všech ohledech zkonstruována pro závodní střelbu. Její hlavní předností je proto extrémní přesnost díky prvotřídní hlavni řady FX Superior STX (Smooth Twist X) – jejíž drážkování je vyraženo z vnější strany. Vnitřní povrch hlavně je proto hladký bez jakýchkoliv nedokonalostí a proto snižuje odpor vzduchu a tření projektilu při výstřelu.

FX Panthera je vyráběna ve verzích s délkou hlavně 500, 600 a 700mm v rážích 4,5mm, 5,5mm, 6,35mm a 7,62mm.

Dále je vzduchovka vybavena novým Dynamic Block závěrem navrženém pro střelbu slugy na dlouhou vzdálenost. Závěr využívá výkonný krátkoimpulzní ventil, který zajišťuje přesný průtok velkého objemu vzduchu. V porovnání s jinými závěry umožňuje Dynamic Block použití až 13mm dlouhých střel – tomu je také přizpůsoben zásobník s hlubším víkem. Boční nabíjecí páku lze přemístit na levou stranu vzduchovky.

Revoluční Dynamic Plenum je první svého druhu – obepíná hlaveň a zároveň jí dodává pevnost. Verze se 700mm hlavní je vybavena 156ccm plenem.

Kompaktní pažba je vybavena lištou Arca doplněnou o sekce M-LOK na které je možné uchytit závaží pro perfektní rovnováhu zbraně. Samozřejmostí je také posuvná botka a výškově nastavitelná oboustranná lícnice.

Součástí pažby je také kartuše z uhlíkových vláken o objemu 300ccm, kterou lze plnit pomocí rychlospojky Foster na maximální tlak 250 bar.

Poznámka: Hodnoty úsťové energie ve specifikacích vzduchovky jsou dosaženy za ideálnch podmínek a za použití Wolframového bicího čepu. Hodnoty se základní verzí vzduchovky se proto mohou lišit.

Obsah balení

  • Vzduchovka FX Panthera 700 6,35mm
  • Pouzdro
  • Plnící pin
  • Zásobník

Videa (1)

FX Airguns Panthera

Parametry

Výrobce:
FX Airguns
Ráže: ?
6,35 mm / .25
Úsťová rychlost: ?
283 m/s
Energie: ?
145 J
Pracovní tlak: ?
250 bar
Hmotnost:
3900 g
Celková délka:
1245 mm
Délka hlavně:
700 mm
Mířidla:
Ne
Typ montážní lišty:
22 mm
Kapacita zásobníku:
16
Pohon:
PCP
Pojistka:
Ano
Regulátor tlaku:
Ano
Režim střelby:
Přebíjení
Záruka:
24 měsíců

Podobné produkty

Doporučené články

Jak zvolit vhodné střelivo do vzduchovky

Jako vzduchovkové střelivo vám primárně poslouží diabolky, olověné nebo ocelové BB broky. Každé z nich má své specifické uplatnění. V následujících řádcích si o střelivu řekneme více.

Jan Kaleta,

Jak plnit PCP vzduchovky

V tomto článku se podíváme na to, jak naplnit PCP vzduchovku. Pro ty, kteří nejsou na tento proces zvyklí, to může být trochu matoucí. Vše proto vysvětlíme od začátku.

David Hanusek,

Videorecenze: PCP vzduchovka FX IMPACT M3

Tentokrát jsme otestovali střelbu z nejoblíbenějšího modelu švédského výrobce FX Airguns – a to PCP vzduchovky FX Impact M3. Podívejte se, jak to dopadlo.

Jan Kaleta,

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz