skip_main skip_menu skip_search

PCP vzduchovky

Vzduchovka FX Dreamline Bullpup Synthetic Bottle 5,5mm

Vysněná FX Dreamline v oblíbené konfiguraci bullpup. Nabízí široké možnosti nastavení. Ve výbavě nechybí ani regulátor tlaku.
Více informací

Dočasně nedostupný

28 900 Kč

Chci info na e-mail, až bude skladem

Odesláním hlídání souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Záruka:
24 měsíců
Výrobce:
FX Airguns
EAN:
202120100400
Katalogový kód:
FX-DLI-BP22

FX Airguns Další produkty výrobce

Podobné produkty

Popis produktu

S příchodem FX Dreamline se inovace, o kterých jste doposud jen snili, stávají realitou. Představujeme nejmodernější modulární větrovku pod sluncem. Z klasického bullpupu rázem postavíte speciál na víkendové závody v disciplíně field target, či pomocí kompatibilních doplňků z oblíbené AR-15 sestavíte loveckou pušku. Pro FX Dreamline není nic nemožné.

Tajemství se skrývá v revoluční FX Smooth Twist X hlavni, která patří mezi světovou špičku. Díky unikátnímu řešení můžete jednoduše změnit kalibr zbraně za pouhých pár minut. A nejen kalibr, ale výrobce dokonce nabízí i různé druhy vývrtů, z nichž si vybere opravdu každý. Pokud vyžadujete menší hlučnost, můžete hlaveň osadit tlumičem se standartním závitem 1/2 UNF.

Dreamline Lite nabízí celou řadu nastavení pro dosažení optimálních výsledků s různými druhy střeliva. Zbraň je vybavena dvojitou regulací výkonu, jedna pro regulaci napnutí bicího mechanismu a druhá pro nastavení průtoku vzduchu. K základní výbavě patří regulátor tlaku, jenž je možné nastavovat bez nutnosti vypuštění tlaku z kartuše.

Spoušť je plně nastavitelná a je jedna z nejlepších, co jsme mohli zatím vyzkoušet. Objem hliníkové kartuše je 400cc.

 

Klíčové vlastnosti

- Absolutní modularita
- Špičkové zpracování
- Snadná výměna kalibru

Obsah balení

  • Vzduchovka FX Dreamline Bullpup Synthetic 5,5mm

Parametry

Výrobce:
FX Airguns
Střelivo:
Diabolky
Ráže: ?
5,5 mm / .22
Úsťová rychlost: ?
200 m/s
Energie: ?
41 J
Hmotnost:
3190 g
Celková délka:
720 mm
Montážní lišta:
Ano
Má zásobník:
Ano
Kapacita zásobníku:
18
Materiál pažby:
Plast
Mířidla:
Ne
Pohon:
PCP
Regulátor tlaku:
Ano
Záruka:
24 měsíců

Dotazy k produktu (3)

T
Tomáš, 20.09.2022
Dobrý den, ve zbrani něco rachtá ať je natažená nebo ne, a to bude mít souvislost s nefunkční pojistkou. Abych se vyhnul opětovnému zasílání "nového" výrobku na servis, prosil jsem v poznámce o kontrolu zbraně před odesláním. A krabice není poškozená, jen je značně ošoupaná, tedy na nové zboží vypadá dost jetá. Díky
M
Michal , 20.09.2022
Dobrý den, reklamaci/vadu zboží v diskusi pod produktem bohužel opravdu nevyřešíme.
T
Tomáš, 20.09.2022
Zdravím, minulý týden jsem u Vás zakoupil tuto větrovku, a mám podobný problém jako tazatel výše, taktéž v oblasti natahovací páky něco rachtá, druhý problém je že nefunguje pojistka proti výstřelu. Zamířil jsem na terč, vystřelil a chtěl jsem zbraň zajistit jenže jsem zjistil že páčka pojistky je v polze Safe, akci jsem zopakoval a pojistka opravdu nefunguje. Navíc v balení chybí manuál ke zbrani, a krabice vypadá jako když už jí někdo měl, nebo že se s ní hrál ve skladu fotbal. Děkuji za odezvu.
M
Michal , 20.09.2022
Dobrý den, odpověď na první otázku je stejná, pokud není zbraň natažená, pohybuje se v tomto prostoru pružina. Stejné je to i u jiných vzduchovek FX. Ohledně problémů s provozem zbraně je pak lepší kontaktovat naše reklamační oddělení, případně zaslat zbraň k nám na servis: https://www.balistas.cz/reklamace . Poškozenou krabici je nutné řešit ihned po obdržení zásilky.
R
Roman Danel, 04.03.2022
Dobrý den, dnes jsem u Vás koupil FX dreamline a trochu mě nepokojuje, že ve zbrani něco chrastí. V zadní části, kde je nabíjení jako by nějaká tyčka vevnitř volně jezdila dopředu a dozadu, když se zbraň naklání a při tom je slušet ja narazí tak a zpráky. Mám to nahrané na video, tak pokud to není jasné, pošlu. Dejte vědět, jestli to je závada. Děkuji
M
Michal , 04.03.2022
Dobrý den, zkuste zbraň natáhnout a poté to zkontrolovat znovu. Mělo by se jednat o pružinu, která se pohybuje takto volně, pokud není zbraň natažená a připravená k výstřelu. Pro otevření výkonu je také nutné vytáhnout červík - dostanete se k němu přes otvor, která je v prostoru pro vložení zásobníku. Červík musíte tenkým imbus klíčem celý vyšroubovat ven.
S produktem poradíme

Položte svůj dotaz

Doporučené články

Jak zvolit vhodné střelivo do vzduchovky

Jako vzduchovkové střelivo vám primárně poslouží diabolky, olověné nebo ocelové BB broky. Každé z nich má své specifické uplatnění. V následujících řádcích si o střelivu řekneme více. Čtěte.

Jan Kaleta,

Jak plnit PCP vzduchovky

V tomto článku se podíváme na to, jak naplnit PCP vzduchovku. Pro ty, kteří nejsou na tento proces zvyklí, to může být trochu matoucí. Vše proto vysvětlíme od začátku.

David Hanusek,

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz