skip_main skip_menu skip_search

PCP vzduchovky

Vzduchovka FX Crown MKII 5,5mm 500mm

FX Crown MKII Synthetic je nástupcem původního modelu FX Crown. Ve srovnání s ním však má o 28% větší Plenum, větší ventil (6,5 mm) a optimalizovaný průměr průchodek, díky čemuž ve výsledku je schopen dosáhnout výrazně vyššího výkonu.
Více informací

Dostupnost v e-shopu: Skladem 1 ks, v pondělí 27. 3. u vás Dostupnost na prodejně v Hlučíně: Po objednání, zítra 24. 3. ?

Možnosti dopravy

32 890 Kč

Prodej od 18 let ?

Balistas Club

Za nákup tohoto produktu získáte 990 věrnostních diabolek. Více o Balistas Club

Záruka:
24 měsíců
Výrobce:
FX Airguns
EAN:
202220100423
Katalogový kód:
FX-CRO-522

FX Airguns Další produkty výrobce

Popis produktu

FX Crown MKII Synthetic je nástupcem původního modelu FX Crown. Ve srovnání s ním však má o 28% větší Plenum, větší ventil (6,5 mm) a optimalizovaný průměr průchodek, díky čemuž ve výsledku je schopen dosáhnout výrazně vyššího výkonu.

Pro montáž optiky je zde připravena lišta Weaver/Picatinny s náklonem 20 MOA, který nám dává větší možnosti nastavení elevace při střelbě na delší vzdálenost.

Velkou předností vzduchovek FX jsou široké možnosti nastavení pro docílení optimálního výkonu s ohledem na váhu a ráži diabolek. K dispozici máme externí nastavení regulátoru AMP (Adjustable Match Precision), nastavitelný ventil a již všem dobře známé kolečko pro nastavení napětí bicí pružiny.

Díky systému hlavně STX (Smooth Twist X) diabolka nabírá optimální rotaci, což jí umožňuje dosáhnout ideálních balistických parametrů, a tím i maximální přesnosti.

Pro ještě větší procítění střelby je vzduchovka vybavena propracovanou a nastavitelnou ve dvou stupních spouští. V prvním i druhém stupni lze nastavit délku i sílu odporu. Velice precizní mechanismus umožňuje dosáhnout velmi nízkého odporu spouště - pod 500 gramů.

Syntetická pažba je velice lehká a příjemná v dotyku. Ihned poznáme, že máme do činění se špičkovým materiálem. Otvor pro palec (thumbhole) nám umožňuje plně obejmout dlaní rukojeť, a tím získat stabilní úchop za každých podmínek.

Kartuše z uhlíkového vlákna má objem 480 cm3 a lze ji plnit až na 250 bar.

Obsah balení

  • Vzduchovka FX Crown MKII 5,5mm 500mm
  • 1x zásobník
  • Plnící pin
  • Polstrovaný kufr

Parametry

Výrobce:
FX Airguns
Střelivo:
Diabolky
Ráže: ?
5,5 mm / .22
Úsťová rychlost: ?
280 m/s
Energie: ?
40 J
Hmotnost:
2800 kg
Celková délka:
950 mm
Délka hlavně:
500 mm
Montážní lišta:
Ano
Má zásobník:
Ano
Kapacita zásobníku:
18
Materiál pažby:
Plast
Mířidla:
Ne
Pohon:
PCP
Regulátor tlaku:
Ano
Režim střelby:
Přebíjení
Záruka:
24 měsíců

Podobné produkty

Doporučené články

Jak zvolit vhodné střelivo do vzduchovky

Jako vzduchovkové střelivo vám primárně poslouží diabolky, olověné nebo ocelové BB broky. Každé z nich má své specifické uplatnění. V následujících řádcích si o střelivu řekneme více. Čtěte.

Jan Kaleta,

Jak plnit PCP vzduchovky

V tomto článku se podíváme na to, jak naplnit PCP vzduchovku. Pro ty, kteří nejsou na tento proces zvyklí, to může být trochu matoucí. Vše proto vysvětlíme od začátku.

David Hanusek,

Videorecenze: PCP vzduchovka FX IMPACT M3

Tentokrát jsme otestovali střelbu z nejoblíbenějšího modelu švédského výrobce FX Airguns – a to PCP vzduchovky FX Impact M3. Podívejte se, jak to dopadlo.

Jan Kaleta,

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz