skip_main skip_menu skip_search

PCP vzduchovky

Vzduchovka Edgun Matador R3M Long 6,35mm

Perfektní zpracování, vysoká spolehlivost, objemná kartuše, zabudovaný regulátor tlaku, účinný moderátor hluku. Prostě vymazlená vzduchovka.
Více informací

Dostupnost v e-shopu: Dlouhodobě nedostupný Dostupnost na prodejně v Hlučíně: Dlouhodobě nedostupný ?

36 990 Kč

Chci info na e-mail, až bude skladem

Odesláním hlídání souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Záruka:
24 měsíců
Výrobce:
Edgun
EAN:
201820104762
Katalogový kód:
EDR3MLONG25

Edgun Další produkty výrobce

Podobné produkty

Popis produktu

Matador je PCP vzduchovka, která je hlavním pilířem světoznámého výrobce zbraní EDgun. Mezi střeleckou elitou ve vzduchových zbraní se jedná o známý pojem. Původně byl Matador vyráběn ručně na univerzálním zařízení, avšak v roce 2007 byla zbraň upravena pro výrobu na vysoce přesných CNC strojích. Teno model je vyráběn ve třech provedeních, které se liší délkou a objemem kartuše. Puška je velmi oblíbená pro svou jednoduchost, spolehlivost a velkolepé střelecké vlastnosti.

Pažba je vyrobena z kvalitního dřeva a je zakončena masivní gumovou botkou. Objemná kartuše je téměr podél celé zbraně a díky tomu je zajištěn velký počet výstřelů na jedno naplnění. Model je dodáván jako víceranný, tudíž v balení naleznete zásobník. Nabíjení se provádí chromovanou pákou závěru a je velmi podobné, jako u palných zbraní.

Jak dne již bývá zvykem, i zde výrobce nedodává klasická pevná mířidla, a proto je nutno pušku osadit puškohledem s montáží na 22mm weaver lištu.

Díky dlouhému moderátou zvuku je puška velice tichá. Kartuše je plěna pomocí quickfill adaptéru. Manometr ukazuje aktuální stav vzduchu v kartuši. Samozřejmostí vzduchovky je také zabudovaný regulátor tlaku.


Hlavní výhody

- Perfektní zpracování
- Objemná kartuše
- Regulátor tlaku
- Vysoká spolehlivost
- Moderátor hluku

Parametry

Výrobce:
Edgun
Střelivo:
Diabolky
Ráže: ?
6,35 mm / .25
Úsťová rychlost: ?
200 m/s
Energie: ?
60 J
Hmotnost:
3100 g
Celková délka:
875 mm
Délka hlavně:
590 mm
Montážní lišta:
Ano
Má zásobník:
Ano
Kapacita zásobníku:
9
Materiál pažby:
Dřevo
Mířidla:
Ne
Pohon:
PCP
Regulátor tlaku:
Ano
Záruka:
24 měsíců

Doporučené články

Jak zvolit vhodné střelivo do vzduchovky

Jako vzduchovkové střelivo vám primárně poslouží diabolky, olověné nebo ocelové BB broky. Každé z nich má své specifické uplatnění. V následujících řádcích si o střelivu řekneme více. Čtěte.

Jan Kaleta,

Jak plnit PCP vzduchovky

V tomto článku se podíváme na to, jak naplnit PCP vzduchovku. Pro ty, kteří nejsou na tento proces zvyklí, to může být trochu matoucí. Vše proto vysvětlíme od začátku.

David Hanusek,

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz