skip_main skip_menu skip_search

PCP vzduchovky

Vzduchovka AirMaks Krait 5,5mm

Tato kompaktní větrovka je zbrusu novým přírůstkem do rodiny PCP vzduchovek od českého výrobce AirMaks Arms. Krait si díky své bullpup konstrukci zachovává velice kompaktní rozměry a poměrně příjemnou váhu. Oplášťovaná hlaveň má délku 400 mm.
Více informací

Dostupnost v e-shopu: Skladem 7 ks, v úterý 4. 4. u vás Dostupnost na prodejně v Hlučíně: Po objednání, v pondělí 3. 4. ?

Možnosti dopravy

37 900 Kč

Prodej od 18 let ?

Balistas Club

Za nákup tohoto produktu získáte 1140 věrnostních diabolek. Více o Balistas Club

Záruka:
24 měsíců
Výrobce:
AirMaks Arms
EAN:
202220100341
Katalogový kód:
AKSKR22

AirMaks Arms Další produkty výrobce

Popis produktu

Představujeme zbrusu nový přírůstek do rodiny PCP větrovek z dílny českého výrobce AirMaks Arms. Stejně jako jeho předchůdci si i tento model vypůjčil název ze zvířecí říše – tentokrát nese jméno vysoce jedovatého hada z čeledi kobrovitých.

AirMaks Krait si díky své bullpup konstrukci zachovává velice kompaktní rozměry a poměrně příjemnou váhu. Celková délka zbraně nepřesahuje 605 mm a její váha činí 2,5 kg.

Oplášťovaná hlaveň se stoupáním drážek 1/17 je dlouhá 400 mm a na jejím ústí najdete závit 1/2x20 UNF pro montáž externího moderátoru hluku.

Precizně vysoustružená kovová pažba je vybavena výškově stavitelnou lícnicí a gumovou botkou, u které si můžete upravit délku i výšku. Vynikající ergonomické vlastnosti jsou ještě doplněny anatomicky tvarovanou rukojetí standardu AR-15. Její tvar je uzpůsobený pravorukým střelcům a pogumovaný protiskluzový povrch zaručuje pevný úchop v každé situaci.

Nabíjecí páka má velice hladký chod a v případě potřeby ji lze snadno přehodit na druhou stranu. Zásobník dokáže pojmout 16 diabolek v ráži 5,5 mm a všechny modely v tomto kalibru jsou navíc vybaveny ochranou proti dvojitému nabití diabolek do hlavně.

Dvoufázová spoušť je plně stavitelná a přímo nad ní je umístěna manuální pojistka, kterou lze rovněž přemístit na druhou stranu.

Kevlarová kartuše dokáže pojmout až 300 cc vzduchu a její maximální plnící tlak činí 300 Bar. Power Plenum má kapacitu 60 cc a nechybí ani externě nastavitelný regulátor tlaku. Větrovka má celkem dva manometry. Ten první je umístěný na levé straně a slouží ke kontrole tlaku v Power Plenu. Druhý manometr najdete na pravé straně a zobrazuje aktuální hodnotu tlaku v kartuši.

Picatinny lišta se sklonem 20 MOA umožňuje uchycení puškohledu a další tři montážní lišty stejného standardu najdete po stranách a pod kartuší. Ty vám umožní připojení dalšího taktického příslušenství.

 

KIíčové vlastnosti

– Kompaktní rozměry

– Oplášťovaná hlaveň o délce 400 mm

– Externě nastavitelný regulátor tlaku

– Stavitelná lícnice a botka

– Čtyři Picatinny lišty

Obsah balení

  • Vzduchovka AirMaks Krait 5,5mm
  • Zásobník
  • Plnící adaptér

Videa (1)

Vzduchovka AirMaks Krait 5,5mm

Parametry

Výrobce:
AirMaks Arms
Střelivo:
Diabolky
Ráže: ?
5,5 mm / .22
Úsťová rychlost: ?
285 m/s
Energie: ?
42 J
Počet výstřelů: ?
110
Pracovní tlak: ?
300 bar
Hmotnost:
2500 g
Celková délka:
605 mm
Délka hlavně:
400 mm
Montážní lišta:
Ano
Má zásobník:
Ano
Kapacita zásobníku:
16
Materiál pažby:
Kov
Mířidla:
Ne
Pohon:
PCP
Regulátor tlaku:
Ano
Režim střelby:
Přebíjení
Záruka:
24 měsíců

Podobné produkty

Doporučené články

Jak zvolit vhodné střelivo do vzduchovky

Jako vzduchovkové střelivo vám primárně poslouží diabolky, olověné nebo ocelové BB broky. Každé z nich má své specifické uplatnění. V následujících řádcích si o střelivu řekneme více. Čtěte.

Jan Kaleta,

Jak plnit PCP vzduchovky

V tomto článku se podíváme na to, jak naplnit PCP vzduchovku. Pro ty, kteří nejsou na tento proces zvyklí, to může být trochu matoucí. Vše proto vysvětlíme od začátku.

David Hanusek,

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz