##skip_main ##skip_menu ##skip_search

PCP vzduchovky

Vzduchovka AirMaks Katran LB 6,35mm

1x

Kevlarová kartuše o objemu 480 cm3 poskytuje Katranu LB dostatek vzduchu pro velké množství výstřelů.
Více informací

Dostupnost v e-shopu: Skladem 1 ks, v úterý 28. 7. u vás

Dostupnost na prodejně v Hlučíně: Po objednání, v pondělí 27. 7. ?

Doprava zdarma Možnosti dopravy

33 490 Kč

Prodej od 18 let ?

Balistas Club

Za nákup tohoto produktu získáte 1010 věrnostních bodů. Více o Balistas Club

Ráže:
6,35 mm / .25
Střelivo:
Diabolky
Energie:
68 J
Úsťová rychlost:
282 m/s

Zobrazit další parametry

Záruka:
24 měsíců
Výrobce:
AirMaks Arms
EAN:
202120100340
Katalogový kód:
ASKATLB25

AirMaks Arms Další produkty výrobce

Jsme specialisté na volně prodejné zbraně

Popis produktu

Český výrobce AirMaks přichází na trh se žhavou novinkou pro rok 2021, která dostala jméno po černomořském žralokovi – Katran.

AirMaks Katran vyniká lehkou konstrukcí se sklopnou duralovou pažbou. Na zbrani jednoduše nic zbytečně nepřebývá, díky tomu se hmotnost pohybuje lehce nad 2,8 kg. Odlehčená pažba je obráběna na CNC strojích. Stisknutím tlačítka ji lze sklopit na levou stranu. Zajištění pažby proti nechtěnému otevření je chytře vyřešeno magnetem, který ji spolehlivě drží na svém místě. Botka a lícnice jsou z odolného ABS plastu.

Nabíjení je fantastické. Klobouk dolů, tady výrobce skutečně přemýšlel. Přebíjet totiž můžete rychle, jedním prstem a bez nutnosti sundat záměrný kříž z cíle. Biatlonová páčka má krátký a až neuvěřitelně hladký chod. O tom si mnohé bullpupy mohou nechat jen zdát. Nabíjecí páku lze umístit na libovolnou stranu podle potřeby střelce. Třešničkou na dortu je ochrana proti nabití dvou diabolek do hlavně.

Hlaveň české výroby měří 520 mm. Zakončena je účinným kalíškovým moderátorem hluku. Kdo chce mít zbraň tichou jako letní vánek, může ještě dodatečně přidat další kalíšky, nebo libovolný moderátor hluku se závitem 1/2 UNFx20.

O zásobu vzduchu se stará kevlarová kartuše o kapacitě 480 cm3 a maximálním provozním tlakem 300 barů. Kartuši obepíná taktické předpažbí s keymod sloty. Těžiště zbraně je díky tomu posunuto mírně dopředu. Pro montáž optiky je připravena 22mm lišta.

Zásobník pojme v ráži 6,35 mm úctyhodných 14 ran. Samozřejmostí je plně nastavitelná spoušť.

Pistolová pažbička z měkčeného plastu odpovídá standardu AR15 a zaručuje pohodlný úchop. Manuální pojistka se nachází na levé straně těla a lze ji ovládat i při sklopené pažbě.

Vzduchovka AirMaks Katran je dodávána v pěkném polstrovaném kufru.


Hlavní výhody

- Kvalitní a lehká konstrukce
- Vynikající nabíjení
- Sklopná pažba
- Integrovaný moderátor hluku
- Ochrana proti nabití dvou diabolek

Obsah balení

  • Vzduchovka AirMaks Katran LB
  • Quick-Fill
  • 1x zásobník
  • Kufr

Videa (1)

AirMaks Katran

AirMaks Katran

Parametry

Výrobce:
AirMaks Arms
Ráže: ?
6,35 mm / .25
Střelivo:
Diabolky
Energie: ?
68 J
Použité střelivo: ?
JSB Hades 1.72g
Úsťová rychlost: ?
282 m/s
Pracovní tlak: ?
300 bar
Počet výstřelů: ?
110
Hmotnost:
2820 g
Celková délka:
1030 mm
Délka hlavně:
520 mm
Mířidla:
Ne
Montážní lišta:
Ano
Má zásobník:
Ano
Kapacita zásobníku:
14
Materiál pažby:
Kov
Pohon: ?
PCP
Regulátor tlaku: ?
Ano
Režim střelby:
Přebíjení
Záruka:
24 měsíců

Doporučené střelivo (6)

Recenze zákazníků (1)

5

1× hodnoceno

Přidat hodnocení

Ohodnocením souhlasíte s pravidly publikace. Po jejich ověření bude recenze obratem zveřejněna.

Check

Registrovaný uživatel, z balistas.shop 25.12.2022

Strojový překlad z jiného jazyka

  • Velmi dobré

Užitečné hodnocení? Ne (0)

Dotazy k produktu (5)

M
Marian, 28.09.2023
No Pan Kulhánek má velmi omezené znalosti- 60 j to dává při 200 m/s ale se slimáky ( myslím že 2 gramy ale s touto hmotnosti si nejsem jisty- odhad)- slimáci mají totiž v průměru o třetinu více energie než stejně vážící diaboly
B
Břetislav Čapek, 01.06.2023
Dobrý den, jaká je délka této zbraně se sklopenou pažbou?
M
Michal , 02.06.2023
Dobrý den, délka se sklopenou pažbou je 78cm.
K
Kulhánek, 20.06.2022
Bohužel častý nešvar - patrně už výrobcem udávaná energie 67 J výrazně neodpovídá ústˇové rychlosti 200 m/s. I nejtěžší nabízená diabolka od JSB v ráži 0.25 má max. 2,2 g, což by při uvedené rychlosti dávalo necelých 45 J, a to je pořádný rozdíl. Tyto diskrepance poškozují důvěryhodnost, což by si měl výrobce i prodávající uvědomit. S pozdravem K.
M
Michal , 20.06.2022
Dobrý den, děkujeme za upozornění. Parametry zbraní se snažíme průběžně ověřovat/přeměřovat. Katran LB 6,35 dosahuje energie přes 60J, dále už pak záleží na nastavení bicí pružiny a také hmotnosti střeliva. Ke zjištění úsťové rychlosti pak stačí použít online převodník jednotek nebo střílet přes chrono.
, 08.01.2022
Dobrý den,kolik výstřelu s plnou kartuší 250 baru síle 16J a kolik výstřelu na plný výkon díky za odpověd
M
Michal , 08.01.2022
Dobrý den, bohužel nemáme možnost zbraň v plném výkonu testovat.
R
Radek Machač, 04.01.2022
Dobrý den , s tímto katranem jsem velmi spokojen , zajímala by věc ohledně tlumiče který bych si rád dokoupil , je velice tichá . bral bych to spíš jako doplněk , ale zajímalo by mě jestli při aplikaci tlumiče přesnost střelby je aspoň trochu odpovídající nebo je trošku nepřesná ? děkuji za odpověď Radek
M
Michal , 04.01.2022
Dobrý den, při použití kvalitního moderátoru nedojde k ovlivnění přesnosti.
S produktem poradíme

Položte svůj dotaz

Náhradní díly (1)

Podobné produkty

Doporučené články

Jak zvolit vhodné střelivo do vzduchovky

Jako vzduchovkové střelivo vám primárně poslouží diabolky, olověné nebo ocelové BB broky. Každé z nich má své specifické uplatnění. V následujících řádcích si o střelivu řekneme více.

Jan Kaleta,

Jak plnit PCP vzduchovky

V tomto článku se podíváme na to, jak naplnit PCP vzduchovku. Pro ty, kteří nejsou na tento proces zvyklí, to může být trochu matoucí. Vše proto vysvětlíme od začátku.

David Hanusek,

Jak pečovat o zbraně?

V tomto článku se dozvíte, proč zbraně čistit a jak při tom postupovat. Řekneme si také něco k čisticím a konzervačním přípravkům. Nejprve si povíme, jak čistit palné zbraně. Pak se pustíme i do čištění plynovek.

Lukáš Hajný,

Kde můžu střílet se vzduchovkou

Asi každý si po pořízení své první vzduchovky pokládal otázku, kde s ní vlastně může střílet. Ať už se jedná o klasickou pružinovku, pistoli poháněnou CO2 bombičkami nebo výkonnou PCP vzduchovou pušku, pro všechny platí stejná pravidla.

Bc. Michal Kuczaj,

Vzduchovky EPIC ONE

Dlouho očekávané české vzduchovky EPIC ONE jsou konečně tady! Podívejte se s námi, jaké existují varianty podle ráže, délky hlavně, provedení kartuše a co všechno si k nim můžete dokoupit.

Bc. Michal Kuczaj,

Videorecenze: PCP vzduchovka FX IMPACT M3

Tentokrát jsme otestovali střelbu z nejoblíbenějšího modelu švédského výrobce FX Airguns – a to PCP vzduchovky FX Impact M3. Podívejte se, jak to dopadlo.

Jan Kaleta,

Videorecenze: TAIPAN Veteran II

Podívejme se, jak se rozšířila nabídka výrobce TAIPAN a jaké modely najdete v našem e-shopu.

Marek Děngl,

Video: Epic Airguns - Představení modelu One

Představujeme dlouho očekávaný bullpup model ONE od české značky EPIC AIRGUNS, který bude k dostání v desítkách různých variantách. Ať už se jedná o volitelnou ráži, délku hlavně a typ kartuše nebo pažby, vybere si opravdu každý.

Marek Děngl,

Videorecenze: Epic Airguns a model Two

V dnešní videorecenzi se zaměříme na českou značku Epic Airguns a její ultimátní modulární větrovku Epic Two, kterou si můžete přizpůsobit k obrazu svému.

Marek Děngl,

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz

Neunikne ti žádná novinka ani akce – přihlas se k odběru

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.