skip_main skip_menu skip_search

PCP vzduchovky

Vzduchovka Airgun Technology Vulcan Tactic 6,35mm

Taktická pažba je opravdu jedna z nejlepších na trhu pro držení a zalícení. Kvalita zpracování všech dílu je na té nejvyšší úrovni.
Více informací

Dostupnost v e-shopu: Skladem 1 ks, v pondělí 27. 3. u vás Dostupnost na prodejně v Hlučíně: Po objednání, zítra 24. 3. ?

Možnosti dopravy

34 990 Kč

Prodej od 18 let ?

Balistas Club

Za nákup tohoto produktu získáte 1050 věrnostních diabolek. Více o Balistas Club

Záruka:
24 měsíců
Výrobce:
Airgun Technology
EAN:
201820105050
Katalogový kód:
ATYTAC002

Airgun Technology Další produkty výrobce

Popis produktu

Airgun Technology je firma s výrobou situovánou v České Republice. Produkce je zaměřena na kvalitní bullpup větrovky, která se řadí mezi světově špičky. Výrobci ví, že konkurence v této sekci je obrovská, tudíž přišly s inovativním systémem přebíjení. Přebíjecí páka se již nenachází v zadní části ale je umístěna do středu pušky. Výhoda je v tom, že při přebíjení již nemusíte odlícit a neztratíte tak zaměřený cíl. Levoruký střelec nemusí smutnit, neboť přebíjecí mechanismus lze jednoduše přehodit na opačnou stranu.

Model s taktickou pažbou má mnoho výhod. Máte zde nastavitelnou lícnici a botku, což potěší všechny střelce. Prodloužené předpažbí má ze spodní strany lištu, pro uchycení bipodu, takže není třeba jakkoliv zasahovat a ničit pažbu, k vuli tomuto příslušenství. Delší pažba se drží snad nejlépe ze všech námi zkoušených modelů.

Velkou pochvalu zaslouží také zpracování zásobníku, které nejsou plastové a vypadají opravdu bytelně. Po zasunutí do zbraně, nenarušují její design a perfektně zapadnou.

Počet ran podle ráže: 13 ran v ráži 4,5mm, 11 ran v ráži 5,5mm a 9 ran v ráži 6,35mm.

Manuální pojistka se nachází v lučíku před spouští.

Naše zkušenost: Kvalita zpracování všech dílu je na té nejvyšší úrovni. Zásobníky krásně splývají s tělem a nenarušují tak design celé vzduchovky. Taktická pažba je opravdu jedna z nejlepších na trhu pro držení a zalícení.

Obsah balení

  • Vzduchovka
  • Manual
  • 2 ks Zásobníku
  • Plnící hadice

Videa (1)

Airgun Technology Vulcan Tactic

Parametry

Výrobce:
Airgun Technology
Střelivo:
Diabolky
Ráže: ?
6,35 mm / .25
Úsťová rychlost: ?
200 m/s
Energie: ?
61 J
Hmotnost:
3700 g
Celková délka:
854 mm
Délka hlavně:
450 mm
Montážní lišta:
Ano
Má zásobník:
Ano
Kapacita zásobníku:
9
Materiál pažby:
Buk
Mířidla:
Ne
Pohon:
PCP
Záruka:
24 měsíců

Podobné produkty

Doporučené články

Přichází vzduchovky bez omezení výkonu

Milí střelci a střelkyně, konečně jsme se dočkali. Od 1. 2. 2022 máme v prodeji silné vzduchovky do ráže 6,35 mm bez omezené úsťové energie. Zůstávají nadále v kategorii D a omezení na 16 J je pasé.

Jak zvolit vhodné střelivo do vzduchovky

Jako vzduchovkové střelivo vám primárně poslouží diabolky, olověné nebo ocelové BB broky. Každé z nich má své specifické uplatnění. V následujících řádcích si o střelivu řekneme více. Čtěte.

Jan Kaleta,

Jak plnit PCP vzduchovky

V tomto článku se podíváme na to, jak naplnit PCP vzduchovku. Pro ty, kteří nejsou na tento proces zvyklí, to může být trochu matoucí. Vše proto vysvětlíme od začátku.

David Hanusek,

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz