skip_main skip_menu skip_search

PCP vzduchovky

Vzduchovka Air Arms Galahad 4,5mm Černá

Zbraň typu bullpup, která díky dobře tvarované pažbě ihned padne do ruky. Je vybavena regulátorem tlaku pro přesnou střelbu.
Více informací

Dostupnost v e-shopu: Dlouhodobě nedostupný Dostupnost na prodejně v Hlučíně: Dlouhodobě nedostupný ?

31 300 Kč

Chci info na e-mail, až bude skladem

Odesláním hlídání souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Záruka:
24 měsíců
Výrobce:
Air Arms
EAN:
201820104606
Katalogový kód:
AR10C17RX12AKO

Air Arms Další produkty výrobce

Podobné produkty

Popis produktu

Anglie se považuje za kolébku průmyslové revoluce, ze které se pak odstartovala éra industriálního novověku. Právě v oné Velké Británii vznikaly firmy se zbraněmi. Air Arms je společností, která je známá široké veřejnosti a nyní přišla se zbraní typu bullpup. Galahad je krátká vzduchová puška typu PCP.

Pažbu zbraně zakončenou gumovou botkou si můžete vybrat dle libosti, je totiž vyráběná ve třech variantách: buk, ořech a buková černá. Celková délka teté pušky je jen 80 cm. Výrobce použil hlaveň německé firmy Lothar Walther o délce 395 mm. Zvuk vzduchovky je extrémně tichý, a to díky plášti, ve kterém je obalená hlaveň. Plášť je zakončen závitem, který je vhodný pro uchycení externího moderátoru.

Součástí zbraně je regulátor tlaku, který je také označen na boční straně zbraně písmeny SR. Výhody regulátoru jsou vyšší počet výstřelů, a konstantní úsťová rychlost. Maximální plnící tlak je 200 barů. Po naplnění vám vzduch v láhvi vydrží na 110 ran. Kartuši můžete plnit quickfill adaptérem. Plnící otvor je schován pod krytkou za manometrem, podobný systém využívá firma Kalibrgun.

Puška má desetiranné zásobníky, stejně jako zbraně AA S510/S410. Pokud jste příznivci střelby s nožkama, tak jistě oceníte v předpažbí lištu UIT. Pro bezpečný úchop slouží hustě gravírovaná rukojeť. Každý střelec jistě ocení integrovanou libelu schovanou v liště. Samotná lišta pro uchycení puškohledu je o rozměru 11 mm.

Vynikající je také přebíjení této zbraně. Systém je pohodlný a jednoduchý, takže bez sebemenšího zaváhání zvládne rychle přebít každý. Vzduchovka se přebíjí v přední části. Výrobce použil otočnou páku, na kterou stačí pouze zatlačit směrem dolů, a dojde k přetočení zásobníku, napnutí bicí pružiny a zasunutí diabolky do hlavně. Podobné řešení najdeme u modelů značek Walther a Feinwerkbau.

Praktická zkušenost: Puška se dobře drží díky kvalitně tvarované pažby. Jedná se o kratší model, a tudíž je vhodná na přenos. Pochválit musíme inženýra, který navrhl přebíjení, jelikož je rychlé a plynulé. Pažbu skvěle zakončuje dobře nastavitelná, bytelná gumová bodka. Výhodou pro mnoho střelců může být stejný zásobník jako u modelu S510/410.

Obsah balení

  • Air Arms Galahad 4,5 mm Černá
  • 2 ks zásobníků
  • Plnící pin
  • Návod

Videa (1)

Air Arms Galahad

Parametry

Výrobce:
Air Arms
Střelivo:
Diabolky
Ráže: ?
4,5 mm / .177
Úsťová rychlost: ?
250 m/s
Energie: ?
16 J
Hmotnost:
3600 g
Celková délka:
800 mm
Délka hlavně:
395 mm
Montážní lišta:
Ano
Má zásobník:
Ano
Kapacita zásobníku:
10
Materiál pažby:
Plast
Mířidla:
Ne
Regulátor tlaku:
Ano
Záruka:
24 měsíců

Doporučené články

Jak zvolit vhodné střelivo do vzduchovky

Jako vzduchovkové střelivo vám primárně poslouží diabolky, olověné nebo ocelové BB broky. Každé z nich má své specifické uplatnění. V následujících řádcích si o střelivu řekneme více. Čtěte.

Jan Kaleta,

Jak plnit PCP vzduchovky

V tomto článku se podíváme na to, jak naplnit PCP vzduchovku. Pro ty, kteří nejsou na tento proces zvyklí, to může být trochu matoucí. Vše proto vysvětlíme od začátku.

David Hanusek,

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz