skip_main skip_menu skip_search

PCP vzduchovky

Vzduchovka Air Arms Galahad 4,5mm

Krátká, dobře se držící zbraň s gravírovanou rukojetí. Desetiranný zásobník, snadné přebíjení. Hlaveň od německé firmy.
Více informací

Dočasně nedostupný

28 590 Kč

Chci info na e-mail, až bude skladem

Odesláním hlídání souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Záruka:
24 měsíců
Výrobce:
Air Arms
EAN:
201820104607
Katalogový kód:
AR10C17RX12ABO

Další produkty výrobce

Podobné produkty

Popis produktu

Anglie se považuje za kolébku průmyslové revoluce, ze které se pak odstartovala éra industriálního novověku. Právě v oné Velké Británii vznikaly firmy se zbraněmi. Air Arms je společností, která je známá široké veřejnosti a nyní přišla se zbraní typu bullpup. Galahad je krátká vzduchová puška typu PCP.

Pažbu zbraně zakončenou gumovou botkou si můžete vybrat dle libosti, je totiž vyráběná ve třech variantách: buk, ořech a buková černá. Celková délka teté pušky je jen 80 cm. Výrobce použil hlaveň německé firmy Lothar Walther o délce 395 mm. Zvuk vzduchovky je extrémně tichý, a to díky plášti, ve kterém je obalená hlaveň. Plášť je zakončen závitem, který je vhodný pro uchycení externího moderátoru.

Součástí zbraně je regulátor tlaku, který je také označen na boční straně zbraně písmeny SR. Výhody regulátoru jsou vyšší počet výstřelů, a konstantní úsťová rychlost. Maximální plnící tlak je 200 barů. Po naplnění vám vzduch v láhvi vydrží na 110 ran. Kartuši můžete plnit quickfill adaptérem. Plnící otvor je schován pod krytkou za manometrem, podobný systém využívá firma Kalibrgun.

Puška má desetiranné zásobníky, stejně jako zbraně AA S510/S410. Pokud jste příznivci střelby s nožkama, tak jistě oceníte v předpažbí lištu UIT. Pro bezpečný úchop slouží hustě gravírovaná rukojeť. Každý střelec jistě ocení integrovanou libelu schovanou v liště. Samotná lišta pro uchycení puškohledu je o rozměru 11 mm.

Vynikající je také přebíjení této zbraně. Systém je pohodlný a jednoduchý, takže bez sebemenšího zaváhání zvládne rychle přebít každý. Vzduchovka se přebíjí v přední části. Výrobce použil otočnou páku, na kterou stačí pouze zatlačit směrem dolů, a dojde k přetočení zásobníku, napnutí bicí pružiny a zasunutí diabolky do hlavně. Podobné řešení najdeme u modelů značek Walther a Feinwerkbau.

Praktická zkušenost: Puška se dobře drží díky kvalitně tvarované pažby. Jedná se o kratší model, a tudíž je vhodná na přenos. Pochválit musíme inženýra, který navrhl přebíjení, jelikož je rychlé a plynulé. Pažbu skvěle zakončuje dobře nastavitelná, bytelná gumová bodka. Výhodou pro mnoho střelců může být stejný zásobník jako u modelu S510/410.

Obsah balení

  • Air Arms Galahad 4,5 mm
  • 2 ks zásobníků
  • Plnící pin
  • Návod

Videa (1)

Air Arms Galahad

Parametry

Výrobce:
Air Arms
Ráže: ?
4,5 mm / .177
Úsťová rychlost: ?
250 m/s
Hmotnost:
3600 g
Záruka:
24 měsíců
Energie: ?
16 J
Celková délka:
800 mm
Střelivo:
Diabolky
Montážní lišta:
Ano
Délka hlavně:
395 mm
Kapacita zásobníku:
10
Má zásobník:
Ano
Materiál pažby:
Buk
Mířidla:
Ne
Regulátor tlaku:
Ano

Dotazy k produktu (0)

S produktem poradíme

Položte svůj dotaz

Doporučené články

Jak plnit PCP vzduchovky

V tomto článku se podíváme na to, jak naplnit PCP vzduchovku. Pro ty, kteří nejsou na tento proces zvyklí, to může být trochu matoucí. Vše proto vysvětlíme od začátku.

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz