skip_main skip_menu skip_search

PCP vzduchovky

Vzduchovka Kral Arms Puncher Breaker Silent W 4,5mm

Turecký výrobce Kral Arms si vydobil své postavení v oblasti PCP vzduchovek díky svým cenám, kvalitě a příslušenství
Více informací

Dostupnost v e-shopu: Skladem 1 ks, ve čtvrtek 20. 3. u vás

Dostupnost na prodejně v Hlučíně: Po objednání, zítra 19. 3. ?

Doprava zdarma Možnosti dopravy

13 190 Kč

Prodej od 18 let ?

Balistas Club

Za nákup tohoto produktu získáte 400 věrnostních bodů. Více o Balistas Club

Ráže:
4,5 mm / .177
Střelivo:
Diabolky
Úsťová rychlost:
300 m/s
Energie:
28 J

Zobrazit další parametry

Záruka:
24 měsíců
Výrobce:
Kral Arms
EAN:
201820105536
Katalogový kód:
KRPU038

Kral Arms Další produkty výrobce

Popis produktu

Turecký výrobce Kral Arms si vydobil své postavení v oblasti PCP vzduchovek díky svým cenám, kvalitě a příslušenství. Řada Breaker byla jejich první a patří mezi nejspolehlivější modely této značky. Kompaktní Bullpup rozměry s pistolovým úchopem pažby. Model Breaker W Silent značí dřevěnou ořechovou pažbu a integrovaný moderátor hluku.

Turecké vzduchovky jsou známy svou krásnou ořechovou pažbou. Pažba je navíc v místě úchopu gravírovaná. Tvar je univerzální, tudíž vhodný pro pravoruké i levoruké střelce. Výrobce myslel také na možnost připevnění bipodu a nechal ze spodní strany předpažbí vývrt, pro uchycení weaver lišty. Takže se nemusí nijak zasahovat do pažby.

Přebíjení je pomocí boční páky. Zásobníky jsou samootočné. Vzduchovka je vybavena také manuální pojistkou proti nechtěnému výstřelu.

Vzduchová kartuše dokáže pojmout 280 cc vzduchu. Puškohled můžete umístit na integrovanou 22mm weaver lištu.
 
Úsťová energie je u tohoto modelu nastavitelná od 15J do 29 J.

Naše zkušenost: 
Opravdu výborný poměr cena a kvalita. Řada Breaker patří k nejspolehlivějším modelům tohoto výrobce. Turecký ořech patří mezi nejkrásnější dřeva používané na výrobu pažeb.

Obsah balení

  • Vzduchovka
  • 2x zásobník
  • Jednoranná redukce
  • QuickFill
  • 22mm weaver lišta pro montáž bipodu

Videa (1)

Kral Arms Puncher Breaker

Kral Arms Puncher Breaker

Parametry

Výrobce:
Kral Arms
Ráže: ?
4,5 mm / .177
Střelivo:
Diabolky
Úsťová rychlost: ?
300 m/s
Energie: ?
28 J
Pracovní tlak: ?
200 bar
Počet výstřelů: ?
60
Hmotnost:
3500 g
Celková délka:
730 mm
Mířidla:
Ne
Montážní lišta:
Ano
Má zásobník:
Ano
Kapacita zásobníku:
14
Materiál pažby:
Ořech
Regulátor tlaku: ?
Ne
Záruka:
24 měsíců

Doporučené střelivo (2)

Recenze zákazníků (0)

Ohodnoťte zboží jako první a pomozte jiným s výběrem.

Přidat hodnocení

Ohodnocením souhlasíte s pravidly publikace. Po jejich ověření bude recenze obratem zveřejněna.

Dotazy k produktu (1)

P
Petr O., 12.10.2020
Dobrý den, jaké ráže je tato zbraň, prosím? V titulku je 4,5, ale v popisu 5,5 mm...
L
Lukáš Hajný, 12.10.2020
Dobrý den, tato varianta je v ráži 4,5 mm.
S produktem poradíme

Položte svůj dotaz

Náhradní díly (1)

Podobné produkty

Doporučené články

Jak zvolit vhodné střelivo do vzduchovky

Jako vzduchovkové střelivo vám primárně poslouží diabolky, olověné nebo ocelové BB broky. Každé z nich má své specifické uplatnění. V následujících řádcích si o střelivu řekneme více.

Jan Kaleta,

Jak plnit PCP vzduchovky

V tomto článku se podíváme na to, jak naplnit PCP vzduchovku. Pro ty, kteří nejsou na tento proces zvyklí, to může být trochu matoucí. Vše proto vysvětlíme od začátku.

David Hanusek,

Jak pečovat o zbraně?

V tomto článku se dozvíte, proč zbraně čistit a jak při tom postupovat. Řekneme si také něco k čisticím a konzervačním přípravkům. Nejprve si povíme, jak čistit palné zbraně. Pak se pustíme i do čištění plynovek.

Lukáš Hajný,

Vzduchovky EPIC ONE

Dlouho očekávané české vzduchovky EPIC ONE jsou konečně tady! Podívejte se s námi, jaké existují varianty podle ráže, délky hlavně, provedení kartuše a co všechno si k nim můžete dokoupit.

Bc. Michal Kuczaj,

Videorecenze: PCP vzduchovka FX IMPACT M3

Tentokrát jsme otestovali střelbu z nejoblíbenějšího modelu švédského výrobce FX Airguns – a to PCP vzduchovky FX Impact M3. Podívejte se, jak to dopadlo.

Jan Kaleta,

Kde můžu střílet se vzduchovkou

Asi každý si po pořízení své první vzduchovky pokládal otázku, kde s ní vlastně může střílet. Ať už se jedná o klasickou pružinovku, pistoli poháněnou CO2 bombičkami nebo výkonnou PCP vzduchovou pušku, pro všechny platí stejná pravidla.

Bc. Michal Kuczaj,

Vzduchovky s tureckými kořeny

Turecké vzduchovky představují fenomén, který stále evolvuje a nepřestává překvapovat novými technickými řešeními a nápaditými designovými prvky.

Pavel Macura,

Video: Epic Airguns - Představení modelu One

Představujeme dlouho očekávaný bullpup model ONE od české značky EPIC AIRGUNS, který bude k dostání v desítkách různých variantách. Ať už se jedná o volitelnou ráži, délku hlavně a typ kartuše nebo pažby, vybere si opravdu každý.

Marek Děngl,

Videorecenze: TAIPAN Veteran II

Podívejme se, jak se rozšířila nabídka výrobce TAIPAN a jaké modely najdete v našem e-shopu.

Marek Děngl,

Videorecenze: Epic Airguns a model Two

V dnešní videorecenzi se zaměříme na českou značku Epic Airguns a její ultimátní modulární větrovku Epic Two, kterou si můžete přizpůsobit k obrazu svému.

Marek Děngl,

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz

Přidejte se k více než 100.000 odběratelům a získejte novinky, akce a recenze

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.