skip_main skip_menu skip_search

PCP vzduchovky

FX Crown Ořech 4,5mm

FX Crown je výjimečná nepřeberným množstvím možných konfigurací, díky kterým si vyladíte zbraň přesně podle svých představ.
Více informací

Dostupnost v e-shopu: Dočasně nedostupný Dostupnost na prodejně v Hlučíně: Dočasně nedostupný

42 900 Kč

Chci info na e-mail, až bude skladem

Odesláním hlídání souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Záruka:
24 měsíců
Výrobce:
FX Airguns
EAN:
201820105694
Katalogový kód:
CRO-10302

FX Airguns Další produkty výrobce

Podobné produkty

Popis produktu

Zbrusu nová větrovka FX Crown je ztělesněním technologického pokroku švédských inženýrů. Ti vyslyšeli volání zákazníků po tradičnějším loveckém vzhledu zbraně a osadili ji krásnou dřevěnou pažbou. Vzduchovky FX jsou ve světě známé pro svůj inovativní design, 100% spolehlivost a dechberoucí přesnost.

FX Crown je výjimečná nepřeberným množstvím možných konfigurací, díky kterým si vyladíte zbraň přesně podle svých představ. Klíčovým prvkem je hlaveň s technologií Smooth Twist X. Můžete si vybrat z hlavní ve třech rážích a s různým vývrtem, výměna je velmi snadná. Zbraň je vybavena dvojitou regulací výkonu, jedna pro nastavení odporu bicího mechanismu a druhá pro nastavení průtoku vzduchu. Samozřejmostí je také zabudovaný regulátor tlaku vzduchu. Ten se nastavuje pomocí imbusového klíče v prostoru lučíku.

Jak již bylo zmíněno, model Crown má tradičnější vzhled, jenž mu propůjčuje nádherná thumbhole pažba z tureckého ořechu. Nastavitelná botka a lícnice zaručuje perfektní ergonomii a puška skvěle "padne do ramene" pravákům i levákům. Nutno vyzdvihnout umístění přebíjecí páky, střelec může pohodlně přebíjet, aniž by ztratil cíl ze záměrného kříže puškohledu. Zásobník má kapacitu 22 ran v ráži 4,5 mm.

Spoušť je plně nastavitelná a je jedna z nejlepších, co jsme mohli zatím vyzkoušet. Manuální pojistka ve stylu AR15 se nachází na pravé straně pažby, hned nad spouští.

Karbonová kartuše pojme neuvěřitelných 480 cm3 vzduchu. Pokud vzduchovku naplníte na 250 BARu, máte cca 100 plnohodnotných výstřelu do hranice 125 BARu, kde je nastaven regulátor tlaku.

 

Klíčové vlastnosti

- Možnost snadné změny ráže
- Ořechová thumbhole pažba
- Objemná kartuše
- Špičkové zpracování

Obsah balení

  • FX Crown Ořech 4,5mm
  • Zásobník

Videa (2)

FX Crown

Smooth Twist

Parametry

Výrobce:
FX Airguns
Střelivo:
Diabolky
Ráže: ?
4,5 mm / .177
Úsťová rychlost: ?
300 m/s
Energie: ?
30 J
Hmotnost:
3300 g
Celková délka:
970 mm
Délka hlavně:
500 mm
Montážní lišta:
Ano
Má zásobník:
Ano
Kapacita zásobníku:
22
Materiál pažby:
Ořech
Mířidla:
Ne
Montáž:
Ano na 11mm
Regulátor tlaku:
Ano
Záruka:
24 měsíců

Doporučené články

Jak zvolit vhodné střelivo do vzduchovky

Jako vzduchovkové střelivo vám primárně poslouží diabolky, olověné nebo ocelové BB broky. Každé z nich má své specifické uplatnění. V následujících řádcích si o střelivu řekneme více. Čtěte.

Jan Kaleta,

Jak plnit PCP vzduchovky

V tomto článku se podíváme na to, jak naplnit PCP vzduchovku. Pro ty, kteří nejsou na tento proces zvyklí, to může být trochu matoucí. Vše proto vysvětlíme od začátku.

David Hanusek,

Videorecenze: PCP vzduchovka FX IMPACT M3

Tentokrát jsme otestovali střelbu z nejoblíbenějšího modelu švédského výrobce FX Airguns – a to PCP vzduchovky FX Impact M3. Podívejte se, jak to dopadlo.

Jan Kaleta,

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz