skip_main skip_menu skip_search

Vždy po ruce a vydrží téměř vše

Benzínové a plynové zapalovače

Pomáháme s výběrem

Zapalovače jsou snad tou nejjednodušší cestou k rozdělání ohně. Zároveň jsou také velmi odolné a skladné. Nezáleží na tom, jestli máte plazmový, plynový nebo benzínový zapalovač. Každý z nich má svá pozitiva i negativa a všechny výborně poslouží svému účelu. Mohou být také designovou záležitostí jako proslulé zapalovače Zippo.
Číst více

Máte dotaz?

Zeptejte se

Michal M

Michal Ngo Zákaznická podpora

Volejte +420 591 140 565, Po–pá, 8–16 hod.

Pište podpora@balistas.cz

Položit dotaz

Benzínové a plynové zapalovače

Zapalovač Zippo Chrome

Zapalovače Zippo jsou synonymem pro odolnost, spolehlivost a eleganci. Generacemi prověřený design získal až legendární statut a pravému gentlemanovi poslouží stejně dobře jako nefalšovanému zálesákovi.

Skladem 6 ks, zítra 29. 11. u vás

790 Kč

Zapalovač – nejsnadnější rozdělání ohně

Jak co nejjednodušeji rozdělat oheň? Zapalovač je jasná volba. Do karet mu taky hraje vysoká odolnost a skladnost. Nezáleží na tom, jestli máte plazmový, plynový nebo benzínový zapalovač. Každý z nich má své plusy a mínusy. Jedno je jisté, všechny výborně poslouží svému účelu – rozdělání ohně. Některé kousky mohou být také designovou záležitostí jako proslulé zapalovače Zippo.

Doporučené články

95 % lidí se v lese neobejde bez mapy v mobilu

Říká specialista na přežití Amar Ibrahim. Během rozhovoru, který nám poskytl, jsme se bavili nejen o přežití v přírodě a jak se lidé v ní dnes zvládají orientovat, ale třeba i o první pomoci a sebeobraně.

Svatopluk Krutiš,

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz