skip_main skip_menu skip_search

CO2 vzduchovky

Vzduchovka Crosman R1 Full Auto 4,5mm s kolimátorem

Jde o velmi povedenou automatickou vzduchovku od amerického výrobce Crosman. Pohání ji dvě CO2 bombičky usmístěné v zásobníku.
Více informací

Dostupnost v e-shopu: Dočasně nedostupný Dostupnost na prodejně v Hlučíně: Dočasně nedostupný

6 990 Kč

Chci info na e-mail, až bude skladem

Odesláním hlídání souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Záruka:
24 měsíců
Výrobce:
Crosman
EAN:
028478152731
Katalogový kód:
CFAR1X

Crosman Další produkty výrobce

Podobné produkty

Popis produktu

Americký výrobce Crosman přináší repliku AR-15 v ráži 4,5 mm s pohonem na CO2 bombičky. Tato automatická vzduchovka dokáže střílet ocelové BB broky v režimu semi-auto a full-auto teoretickou kadencí až 1400 ran/min.

Polymerové tělo skrývá celokovové ústrojí, jenž zbrani dává vysokou odolnost. Pažba je délkově nastavitelná v šesti polohách. Díky tomu může pušku využít i střelec menšího vzrůstu. Na taktické předpažbí můžete snadno namontovat různé taktické doplňky jako například laser či svítilnu. Dlouhá 22mm montážní lišta na hřbetu zbraně slouží například pro montáž kolimátoru. Výrobce kolimátor typu Red Dot dodává rovnou ke zbrani.

Zásobník má kapacitu 25 ocelových broků a doporučujeme jej plnit pomocí přiložené rychloplničky. Do zásobníku se rovněž vkládají dvě 12g CO2 bombičky, které slouží jako pohon a umožňují až 100 výstřelů. Bombičky vkládejte obě najednou a nejprve je lehce přitáhněte tak, aby nedošlo k jejich propíchnutí, ale zároveň se utěsnila mezera mezi ventilem a bombičkou. Pak postupně obě bombičky dotáhněte přiloženým imbusem. Při nedodržení tohoto postupu může dojít k vysyčení celé bombičky.

Celkový dojem a nezapomenutelný zážitek ze střelby ještě umocňuje velmi silný systém blowback, který věrně imituje funkci závěru. Díky reálné hmotnosti, rozměrům a ovládacím prvkům je Crosman R1 ideální pro rozvíjení střeleckých dovedností a návyků a samozřejmě pro zábavnou destrukční střelbu.

Klíčové vlastnosti

- Atraktivní design
- Automatická vzduchovka
- Pohon na 2x CO2 bombičku
- Taktické předpažbí
- Nastavitelná pažba
- Silný blowback

Obsah balení

  • Crosman R1 Full Auto 4,5mm
  • Kolimátor
  • Rychloplnička zásobníku

Parametry

Výrobce:
Crosman
Střelivo:
Ocelové broky
Ráže: ?
4,5 mm / .177
Úsťová rychlost: ?
135 m/s
Energie: ?
3 J
Hmotnost:
2750 g
Celková délka:
540 mm
Montážní lišta:
Ano
Blowback:
Ano
Má optiku:
Ano
Má zásobník:
Ano
Kapacita zásobníku:
25
Materiál pažby:
Plast
Mířidla:
Ne
Pohon:
CO2 bombičky
Režim střelby:
Automatická
Záruka:
24 měsíců

Recenze zákazníků

Ohodnoťte zboží jako první a pomozte jiným s výběrem.

Přidat hodnocení

Dotazy k produktu (2)

J
Jiří Konopáč, 21.08.2022
Dobrý den, předesílám, že můj dotaz je pouze akademický - na zbraních mě zajímá hlavně technické řešení, provedení a vzhled - střelba je až na posledním místě. Nicméně prosím o info: Zbraň daného typu by měla být při uvádění na trh v ČR homologována, tedy opatřena zkušební značkou "CIP T". I kdyby snad Crosman zbraně prodávané do EU označil tradičním německým F v pětiúhelníku, není tato značka dle českých předpisů uznávána (v Německu by to také neprošlo, protože tam myslím v civilu nesmí střílet samočinně vůbec nic). Pokud jsem si to dobře nastudoval, platí, že se ze zbraně (jakékoli, tedy nejen palné zbraně) neopatřené platnou zkušební značkou nesmí v ČR střílet (a to vůbec nikde, ani tedy na chalupě na zahradě). Držitel zbrojního průkazu (obecně, tedy pokud náhodou nějaký ZP má) se jinak dopouští přestupku - komické je (a není to jediná legrace v dané legislativní oblasti), že člověk, který není držitelem ZP, se žádného přestupku nedopouští. Tedy prosím o info, jak je to s homologační značkou u tohoto typu zbraní. Díky moc Jiří Konopáč
M
Michal , 22.08.2022
Dobrý den, veškeré zbraně v naší nabídce, které mají výkon do 10J, jsou homologovány Českou zkušebnou zbraní. Homologace je vyznačena nálepkou na obalu a není tudíž vyznačena na zbrani. Zbraně v rážích 4,5-6,35 s výkonem vyšším než 10J jsou vždy kusově odzkoušeny (tormentovány). Tyto zbraně jsou pak označeny tormentační značkou České zkušebny zbraní.
M
Martin, 26.05.2021
Dobrý den mám dotaz : po 4 zásobnících zbraň začne střílet slabě a nepřesně, můžu zbytek plynu vypustit do zásobníku aniž bych ho nějak poškodil? Děkuji za odpověď
L
Lukáš Hajný, 31.05.2021
Dobrý den, ano, plyn můžete ze zásobníku pomalu upouštět.
S produktem poradíme

Položte svůj dotaz

Doporučené články

Přichází vzduchovky bez omezení výkonu

Milí střelci a střelkyně, konečně jsme se dočkali. Od 1. 2. 2022 máme v prodeji silné vzduchovky do ráže 6,35 mm bez omezené úsťové energie. Zůstávají nadále v kategorii D a omezení na 16 J je pasé.

Jak zvolit vhodné střelivo do vzduchovky

Jako vzduchovkové střelivo vám primárně poslouží diabolky, olověné nebo ocelové BB broky. Každé z nich má své specifické uplatnění. V následujících řádcích si o střelivu řekneme více. Čtěte.

Jan Kaleta,

Videorecenze: Vzduchovka Crosman Magfire Mission

Na test jsme si vybrali vzduchovku Magfire typu Mision od amerického výrobce Crosman. Podívejte se, jak si tahle zlamovací vzduchovka s nitropístem ve­dla.

Jan Kaleta,

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz