skip_main skip_menu skip_search

Vzduchové CO2 pistole

Vzduchová pistole Umarex Glock 17 Gen5 diabolo 4,5mm

1x

Další z řady výborných Umarex replik legendární pistole Glock 17 páté generace. Stejně jako předchozí modely, i tento disponuje věrným systémem blowback a funguje v poloautomatickém režimu, neboť se o natahování stará závěr. Tato replika používá jako střelivo diabolky – to je umožněno skrze jedinečný zásobník se zabudovaným muničním páskem na 21 ran.
Více informací

Dostupnost v e-shopu: Skladem na centrálním skladu, v pátek 24. 3. u vás Dostupnost na prodejně v Hlučíně: Po objednání, ve čtvrtek 23. 3. ?

Možnosti dopravy

4 990 Kč

Balistas Club

Za nákup tohoto produktu získáte 150 věrnostních diabolek. Více o Balistas Club

Záruka:
24 měsíců
Výrobce:
Umarex
EAN:
4000844740250
Katalogový kód:
5.8403

Umarex Další produkty výrobce

Popis produktu

Další z řady výborných Umarex replik legendární pistole Glock 17 páté generace. Stejně jako předchozí modely, i tento disponuje věrným systémem blowback a funguje v poloautomatickém režimu, neboť se o natahování stará závěr.  U tohoto modelu zbraně nelze zajistit závěr v zadní poloze, jako u ostré zbraně.

Mechanismus je poháněn CO2 12g bombičkou, která se umisťuje přímo do zásobníku. Plyn se do systému zavádí pomocí šroubu na dně zásobníku. Utažením (pomocí přibaleného imbusového klíče) šroub vyjede vzhůru a posune kapsuli na hrot, kterým se bombička otevře a natlakuje palnou soustavu.  

Umarex zde jako munici zvolil klasické diabolky. To je umožněno skrze speciální muniční pásek z gumy uvnitř zásobníku. Ten je schopen pojmout 21 ran. Diabolky v kombinaci s drážkovanou hlavní dávají zbrani solidní přesnost. Závěr je navíc osazen jednoduchými, ale spolehlivými kovovými mířidly.

Spoušťový mechanismus je kombinací single a double action. Samotná spoušť nenatahuje zbraň, ale posouvá muniční pásek uvnitř zásobníku. Pojistka je umístěna v přední části hlavně.

Jak rozměry, tak vahou i mechanismem jsou si replika a original velmi podobné. O pocit ze střelby vás tak nic neochudí. Pod hlavní je umístěna 22 mm Weaver lišta pro montáž taktického příslušenství.

Obsah balení

  • Vzduchová pistole Umarex Glock 17 Gen5 diabolo 4,5 mm
  • Imbusový klíč

Parametry

Výrobce:
Umarex
Střelivo:
Diabolky
Ráže: ?
4,5 mm / .177
Reálná rozborka:
Ne
Úsťová rychlost: ?
120 m/s
Energie: ?
3 J
Hmotnost:
830 g
Celková délka:
202 mm
Délka hlavně:
115 mm
Montážní lišta:
Ano
Blowback:
Ano
Pojistka:
Ano
Replika zbraně:
Glock
Režim střelby:
Poloautomatická
Střenky:
Polymer
Barva:
Černá
Záruka:
24 měsíců

Recenze zákazníků

3 / 5

1× hodnoceno

Přidat hodnocení

Zobrazit všechny recenze

Dotazy k produktu (0)

S produktem poradíme

Položte svůj dotaz

Podobné produkty

Doporučené články

Jak zvolit vhodné střelivo do vzduchovky

Jako vzduchovkové střelivo vám primárně poslouží diabolky, olověné nebo ocelové BB broky. Každé z nich má své specifické uplatnění. V následujících řádcích si o střelivu řekneme více. Čtěte.

Jan Kaleta,

Jak vybrat vzduchovou pistoli

Naše nabídka obsahuje opravdu velké množství nejrůznějších vzduchových pistolí, které se liší nejen cenou, ale i celkovým provedením. Pro lepší orientaci jsme pro vás připravili tento článek.

Dominik Lehnert,

Slavné zbraně, které uvidíte v kultovních snímcích

Dali jsme dohromady přehled, ve kterém najdete zajímavé filmové zbraně. Narazíte v něm na skutečné i vymyšlené kvéry z akčních trháků, klasických detektivek, špionážních i sci-fi snímků.

Marek Děngl,

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz