skip_main skip_menu skip_search

Vzduchové CO2 pistole

Vzduchová pistole Ekol ES P66 Compact chrom 4,5mm

Jde o vzduchovou pistoli na ocelové broky. Výrobce vylepšil celokovovou pistoli Ekol ES 66 Compact – lehčí a s 22mm montážní lištou.
Více informací

Dostupnost v e-shopu: Skladem na centrálním skladu, ve čtvrtek 30. 3. u vás Dostupnost na prodejně v Hlučíně: Po objednání, ve středu 29. 3. ?

Možnosti dopravy

1 790 Kč

Prodej od 18 let ?

Balistas Club

Za nákup tohoto produktu získáte 55 věrnostních diabolek. Více o Balistas Club

Záruka:
24 měsíců
Výrobce:
Ekol
EAN:
202120100141
Katalogový kód:
E4308

Ekol Další produkty výrobce

Popis produktu

Ekol ES P66 Compact je vzduchová pistole na ocelové broky ráže 4,5 mm. Když si ji vezmete poprvé do ruky, zjistíte, že se velmi podobá pistoli Browning HP 35, které by jako z oka vypadla.

Jde o vylepšenou verzi pistole Ekol ES 66 Compact a zároveň kratší verzi Ekol ES P66. Oproti svému předchůdci – pistoli Ekol ES 66 – je téměř o polovinu lehčí – váží pouhých 525 g. Toho výrobce dosáhl díky tomu, že oproti celokovové ES 66 Compact má ES P66 Compact kovový pouze závěr. Rám je vyrobený z kvalitního a odolného polymeru. Model P66 Compact má pod hlavní navíc 22mm weaver lištu, kam můžete upevnit svítilnu nebo laser.

Ekol ES P66 Compact pohání 12g CO2 bombička, která se vkládá do zásobníku. Tam se kromě ní vejde ještě 14 ocelových broků. Manipulace se zbraní je velmi prostá. Před střelbou stačí nainstalovat bombičku a naplnit zásobník broky.

Výrobce pistoli vyrábí ve třech různých barevných variantách. Zde jde konkrétně o Ekol ES P66 Compact chrom. Modely od sebe odlišuje pouze zbarvení závěru. Použité materiály jsou ve všech případech totožné.

 

Hlavní výhody

 • kapacita zásobníku 14 ocelových broků
 • úsťová rychlost až 135 m/s
 • hmotnost pouhých 525 g
 • 22mm weaver lišta

Obsah balení

  • Ekol ES P66 Compact 4,5mm
  • Zásobník
  • Imbusový klíč
  • Kufřík

Parametry

Výrobce:
Ekol
Střelivo:
Ocelové broky
Ráže: ?
4,5 mm / .177
Úsťová rychlost: ?
135 m/s
Hmotnost:
525 g
Celková délka:
172 mm
Délka hlavně:
100 mm
Montážní lišta:
Ano
Blowback:
Ne
Pojistka:
Ne
Režim střelby:
Poloautomatická
Střenky:
Polymer
Typ mechanismu:
CO2
Typ spouště:
Double Action
Výška:
135 mm
Barva:
Chrom
Záruka:
24 měsíců

Podobné produkty

Doporučené články

Jak zvolit vhodné střelivo do vzduchovky

Jako vzduchovkové střelivo vám primárně poslouží diabolky, olověné nebo ocelové BB broky. Každé z nich má své specifické uplatnění. V následujících řádcích si o střelivu řekneme více. Čtěte.

Jan Kaleta,

Jak vybrat vzduchovou pistoli

Naše nabídka obsahuje opravdu velké množství nejrůznějších vzduchových pistolí, které se liší nejen cenou, ale i celkovým provedením. Pro lepší orientaci jsme pro vás připravili tento článek.

Dominik Lehnert,

Slavné zbraně, které uvidíte v kultovních snímcích

Dali jsme dohromady přehled, ve kterém najdete zajímavé filmové zbraně. Narazíte v něm na skutečné i vymyšlené kvéry z akčních trháků, klasických detektivek, špionážních i sci-fi snímků.

Marek Děngl,

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz