skip_main skip_menu skip_search

Ohřeje jídlo bez ohně

Samoohřev

Pomáháme s výběrem

Chemické ohřívače fungují na principu exotermické reakce. Samoohřevná tableta se aktivuje zpravidla po styku s vodou. Stačí jídlo přiložit do sáčku se samoohřevem a zalít ho trochou vody po vyznačenou rysku. Za pár minut můžete vychutnát teplé jídlo, které zasytí a doplní potřebnou energii, ať už jste kdekoliv.
Číst více

Máte dotaz?

Zeptejte se

Michal M

Michal Ngo Zákaznická podpora

Volejte +420 591 140 565, Po–pá, 8–16 hod.

Pište podpora@balistas.cz

Položit dotaz

Samoohřev

Zipper Bag Adventure Menu

Zipper bag od českého výrobce Adventure Menu je speciální sáček se zipem, který můžete využít k bezplamennému ohřevu jídel.

Skladem 12 ks, zítra 31. 3. u vás

49 Kč

Samoohřívací tablety – ohřejte si vydatné jídlo bez ohně

Jídlo na cesty je velmi praktická složka vaší výbavy. Na správném výšlapu nebo dlouhodobém pobytu v přírodě se však MRE neobejde bez samoohřevu, případně samoohřevných tablet. U všech jídel, ke kterým potřebujete dokoupit samoohřev, sledujte sekci doporučené produkty, kde najdete právě již zmíněné ohřívače.

Doporučené články

Ohodnoťte produkty a vyhrajte

[SOUTĚŽ UKONČENA] Ohodnoťte aspoň 2 produkty a obdržíte 100 Kč ve věrnostních diabolkách na svůj Balistas účet. Tři hodnotící navíc získají věcné výhry – třeba vzduchovku Crosman AK1 Full Auto. Přečtěte si podrobnosti.

95 % lidí se v lese neobejde bez mapy v mobilu

Říká specialista na přežití Amar Ibrahim. Během rozhovoru, který nám poskytl, jsme se bavili nejen o přežití v přírodě a jak se lidé v ní dnes zvládají orientovat, ale třeba i o první pomoci a sebeobraně.

Svatopluk Krutiš,

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz