skip_main skip_menu skip_search

Pobyt v přírodě

Podšívka Lesovik Otul zelená

OTUL je třísezonní podšívka (podzim, zima, jaro) pro komfortní spánek během chladnějších nocí. Deka se hodí do teplot od –10 °C do 7 °C.
Více informací

Skladem 2 ks, v úterý 16. 8. u vás

Možnosti dopravy

3 290 Kč

Balistas Club

Za nákup tohoto produktu získáte 100 věrnostních diabolek. Více o Balistas Club

Záruka:
24 měsíců
Výrobce:
Lesovik
EAN:
5903271832132
Katalogový kód:
406-007

Další produkty výrobce

Popis produktu

OTUL je třísezonní podšívka (podzim, zima, jaro) pro komfortní spánek během chladnějších nocí. Deka se hodí do teplot od -10 °C do 7 °C – toto rozmezí je tzv. komfortní a mělo by platit i pro výletníky, kteří jsou zimomřivější. Vše nastavíte v horizontu dvou minut skrze důmyslný systém karabin a lanek, které můžete uchytit na již hotové vztyčné body hamaky. Kompatibilní je téměř se všemi sítěmi.

Podšívka má 200 cm na délku a 140 cm na šířku, přičemž váží 820 g – jedná se o relativně lehký výrobek. Disponuje vnitřní výplní Climashield® Apex, světovou špičkou na poli tepelně-izolačních mikrovláken – deka zůstává nadýchaná i po dlouhodobém užívání a nepoškodí ji ani opakované praní a sušení. O její krytí se stará hydrofobní svrchní vrstva ze 100% polyamidu. Spodní deka vás bude chránit proti chladu, větru i menším srážkám. Zároveň ji lze použít jako klasickou deku, pod kterou se můžete schovat například během zastávek na občerstvení.

 

 

Obsah balení

  • Podšívka Lesovik Otul zelená
  • Obal

Parametry

Výrobce:
Lesovik
Záruka:
24 měsíců

Dotazy k produktu (0)

S produktem poradíme

Položte svůj dotaz

Podobné produkty

Doporučené články

JAK VYBRAT DALEKOHLED

Tato otázka není zrovna jednoduchá. Nejprve si musíme promyslet k čemu budeme dalekohled používat, co od něj očekáváme a kolik do něj můžeme investovat. Na trhu je spousta modelů, cenově začínají v řádech stokorun a končí v řádech statisíců. Pomůžeme vám zorientovat se v nabídce a vybrat ten nejlepší dalekohled.

Lukáš Hajný,

Jak správně vybrat nůž?

Nákup vhodného nástroje se odvíjí od toho, na co jej využijete. U bojových nožů je důležitá průraznost. Na turistiku se hodí skladné nářadí. Při survival výpravách musí nůž prosekat i těžce přístupnou cestu. Zjednodušeně –

Marek Děngl,

Jak vybrat čelovku a svítilnu

Šikovní pomocníci při práci, outdoor aktivitách, sportu či rybolovu večer. Dodají osvětlení a uvolňují ruce pro další činnost. Dnešní čelovky a svítilny jsou skladné a něco vydrží. Podívejte se, jak správně na výběr.

95 % lidí se v lese neobejde bez mapy v mobilu

Říká specialista na přežití Amar Ibrahim. Během rozhovoru, který nám poskytl, jsme se bavili nejen o přežití v přírodě a jak se lidé v ní dnes zvládají orientovat, ale třeba i o první pomoci a sebeobraně.

Svatopluk Krutiš,

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz