skip_main skip_menu skip_search

Termohrnky

Termohrnek Contigo Transit Metra 0,47 l stříbrný

Outdoorový Termohrnek Contigo Transit Metra 470 ml ve stříbrném provedení. V místě úchopu je plášť pokryt gumou s texturovaným povrchem.
Více informací

Skladem 1 ks, zítra 3. 10. u vás

Možnosti dopravy

960 Kč

Balistas Club

Za nákup tohoto produktu získáte 30 věrnostních diabolek. Více o Balistas Club

Záruka:
24 měsíců
Výrobce:
Contigo
EAN:
840276132476
Katalogový kód:
417-009

Contigo Další produkty výrobce

Popis produktu

Outdoorový Termohrnek Contigo Transit Metra 470 ml se vyznačuje svojí jednoduchou konstrukcí, pohodlnou obsluhou a skvělou tepelnou izolací, díky které si můžeme vychutnat svůj oblíbený teplý nápoj cestou do práce, v kanceláři nebo na výletě. Vnější povrch termohrnku je pokryt gumou, která je v místě úchopu texturovaná.

Spolehlivý a odolný uzavírací systém AutoSeal odpovídá za 100% těsnost. Zároveň usnadňuje obsluhu hrnku, který se otevírá a zavírá jen pomocí jednoho tlačítka. Stiskneš - piješ, pustíš - uzavřeš hrnek. Zmodernizované uzavírání je doplněno o pojistku, která brání otevření otvoru při přenášení. Systém AutoSeal se obsluhuje jednou rukou, díky tomu můžeme hrnek používat všude bez omezení.

Konstrukce hrnku je tvořena dvojitými stěnami vyplněnými technickým vakuem. Termohrnek je tak schopen účinně izolovat nápoj od vlivu teploty okolního prostředí. Teplé nápoje si udrží svojí teplotu až 5 hodin, naproti tomu studené až 12 hodin.

Projektanti kladou důraz u tohoto modelu na jednoduchost a snadnou údržbu. Proto má uzávěr otevřenou konstrukci bez skrytých prostorů a špatně dostupných míst. Konstrukce je také oproštěna od mechanismů a částí, která by se snadno ztratily a poškodily. Hrnek se dá snadno umýt pod tekoucí vodou nebo v myčce.

 

Klíčové vlastnosti termohrnku Contigo Transit Metra 0,47 l stříbrný

  • Nerezové stěny
  • Pogumovaný plášť
  • Vhodný do myčky
  • Uzavírací systém AutoSeal

Obsah balení

  • Termohrnek Contigo Transit Metra 0,47 l stříbrný

Parametry

Výrobce:
Contigo
Objem:
470 ml
Termoska:
Na pití
Hmotnost:
350 g
Šířka:
70 mm
Výška:
215 mm
Barva:
Stříbrná
Záruka:
24 měsíců

Dotazy k produktu (0)

S produktem poradíme

Položte svůj dotaz

Podobné produkty

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz