skip_main skip_menu skip_search

Dokonalost není čin, ale zvyk

Contigo

Contigo

Contigo je výrobce termosek nejrůznějších tvarů a velikostí. Pokud hledáte ideální řešení pro to, abyste udrželi své nápoje teplé či naopak studené, měli byste se podívat na značku Contigo. Můžete si tak vyzkoušet sportovní láhev či termohrnek Contigo.

Contigo navrhuje lahve a hrnky podle aktuálních požadavků a zpětné vazby od zákazníků už od roku 1999. Díky tomu v jeho portfoliu najdete například položky jako dětská láhev Contigo. Jsou také často označovány „zdravá láhev Contigo“, protože je můžeme bez obav umýt v myčce. Mezi naše nejprodávanější produkty patří termohrnek Contigo West Loop.

Bez pochyb jde o výrobce, který svým zákazníkům dodává kvalitní a vylepšené produkty za příjemnou cenu. Neustálé inovace a vychytávky na termoskách jsou pouze důkazem toho, že se Contigo řídí Aristotelovým citátem: „Jsme tím, co opakovaně děláme. Dokonalost není čin, ale zvyk.“

Máte dotaz?

Zeptejte se

Michal M

Michal Ngo Zákaznická podpora

Volejte +420 591 140 565, Po–pá, 8–16 hod.

Pište podpora@balistas.cz

Položit dotaz

Speciálně navržená láhev na vodu s technologií AutoSeal. Tělo láhve je vyrobeno z tritanu, který se vyznačuje vysokou odolností a nízkou váhou.

Skladem na centrálním skladu, v pátek 19. 8. u vás

540 Kč

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz