skip_main skip_menu skip_search

Jednoduché a levné

Puškohledy s pevným zvětšením

Pomáháme s výběrem

Puškohledy s pevným přiblížením mají své výhody i nevýhody. Mají jednodušší konstrukci než puškohledy s variabilním zvětšením, proto jsou obecně lehčí, levnější a také odolnější. Důležité je vybrat správné přiblížení podle nejčastější střelecké vzdálenosti, jinak se bude jevit cíl v optice moc malý, nebo naopak příliš velký.
Číst více

Máte dotaz?

Zeptejte se

Michal M

Michal Ngo Zákaznická podpora

Volejte +420 591 140 565, Po–pá, 8–16 hod.

Pište podpora@balistas.cz

Položit dotaz

Puškohledy s pevným zvětšením

Puškohled Valiant Themys II 10x32 SF Compact HFT MRAD

1x

Themys II je již druhou generací oblíbené řady zaměřovačů od české společnosti Valiant. Tento kompaktní puškohled byl speciálně navržen ve spolupráci se sportovními střelci pro střeleckou disciplínu HFT. K nejvýraznějším novým prvkům patří přepracované komínky s funkcí Zero-Stop.

Skladem > 100 ks, ve středu 22. 3. u vás

6 990 Kč

Puškohledy s pevným zvětšením

Používají se zejména na pušky s velkou kinetickou energií a v oblibě je má řada myslivců. Využijete je i na vybrané sportovní disciplíny. Než se však rozhodnete pro koupi, nejprve si rozmyslete, na jakou vzdálenost hodláte střílet. Na terčovou střelbu do 15 m vystačí 4x zoom, šestinásobný zoom je ideální na cíl vzdálený do 35 m. S rostoucí vzdáleností už desítku neuvidíte. Vynikající puškohledy vyrábí česká firma Valiant, její vlajkovou loď Valiant Zephyr 10x44 si pro křišťálově čistý obraz oblíbila řada sportovních střelců. Lovecké vzdálenosti jsou samozřejmě úplně jiné. Mezi nejoblíbenější lovecké puškohledy s pevným zvětšením patří 7x50 a 8x56, které nabízí vynikající světelnost a dlouholetou životnost. V této kategorii se těší dobré pověsti české optiky Fomei.

Doporučené články

Montáž a nastřelení puškohledu – jak na to

Poradíme vám s výběrem montáže a dozvíte se jak nastřelit puškohled, ať už se ho chystáte připevnit na vzduchovku či kulovnici. Článek je určený hlavně pro střelce začátečníky.

Lukáš Hajný,

Ohodnoťte produkty a vyhrajte

[SOUTĚŽ UKONČENA] Ohodnoťte aspoň 2 produkty a obdržíte 100 Kč ve věrnostních diabolkách na svůj Balistas účet. Tři hodnotící navíc získají věcné výhry – třeba vzduchovku Crosman AK1 Full Auto. Přečtěte si podrobnosti.

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz