skip_main skip_menu skip_search

MRE

MRE - One Meal, Menu II – Boloňské těstoviny

Bojová dávka potravin, kterou se vyplatí mít doma jako nouzovou zásobu jídla. Hodí se také při výletech, čundrech či outdoorových expedicích.
Více informací

Dočasně nedostupný

259 Kč

Chci info na e-mail, až bude skladem

Odesláním hlídání souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Záruka:
24 měsíců
Výrobce:
One Meal
EAN:
8594198002578
Katalogový kód:
ONEM2

Další produkty výrobce

Podobné produkty

Popis produktu

Těstoviny s rajčatovou omáčkou, cibulkou a mletým masem mají nevtíravou jemnou chuť. Zasytí a přitom nezacpou žaludek. Tento nouzový příděl potravy představuje plnohodnotný oběd se svačinou. Obsahuje totiž také slané sušenky, čokoládu a isotonický nápoj. Dohromady vám dodá energii o 812 kcal.

Strava je nutričně vyvážená a výživově plnohodnotná. Trvanlivé jídlo One Meal má jakostní certifikáty IFS a ISO 22 000. Protože se jedná o české MRE, nepřekvapí vás nezvyklá chuť zahraničních dehydrovaných potravin. 

Kompletní MRE Menu má jedna osoba na oběd i svačinu. Pokud vytáhnete najednou těstoviny, sušenky, čokoládu i nápoj, vystačí to dvěma lidem jako lehčí hlavní jídlo. Sušenky nejsou tak slané jako v obchodech a nelepí se na zuby. Isotonický nápoj má osvěžující chuť, není přeslazený.

Celé balení je maximálně skladné a lehké. Váží pouhých 500 gramů. V batohu zabere jen minimum místa a nepronese se. Vejde se dokonce i do kapsy kapsáčových kalhot.

Meal Ready to Eat MRE připravíte snadno. Český návod je doplněn o piktogramy. Do ohřevného sáčku vložíte kapsli a balení těstovin. Přilejete vodu po rysku. Stačí jí málo, 60 ml je jen o trochu víc než velký panák. My jsme v lese nabrali vodu z potoku, takže jsme vůbec nesahali do zásob. Sáček přeložíte a položíte na zem. A za 12 minut servírujete. Samoohřevná kapsle a zipper bag jsou v balení

Vojenské jídlo MRE testoval i tým Outdoor Survival. Co řekl? Nebývá zvykem, že u tohoto typu přídělu najdete tuzemskou kuchyni. Jídlo je nutričně bohaté i chutné. Bezplamenný ohřívač vydrží hřát až 45 minut. Celkově velká spokojenost.

 

Složení boloňských těstovin

60 % těstoviny, 11 % mleté kuřecí maso, rajčatová pasta, sýr, panenský olivový olej, smažená cibulka, máslo, sůl, cukr, droždí, kukuřičný škrob, koření a voda

Obsah balení

  • Boloňské těstoviny 300g - 1 ks
  • Isotonický nápoj 20g - 1 ks
  • Slané sušenky 55g - 1 ks
  • Čokoláda 25g - 1 ks
  • Plastová lžíce - 1 ks
  • Bezplamenný ohřívač - 1 ks

Videa (1)

Recenze MRE One Meal

Parametry

Výrobce:
One Meal
Trvanlivost:
24 měsíců
Hmotnost:
500 g
Záruka:
24 měsíců
Energetická hodnota:
3400 kJ

Dotazy k produktu (1)

J
Josef Dytrych, 04.03.2020
Mám dotaz: Jak dlouhou má balíček záruční dobu?¨ Děkuji. Dytrych
M
Michal , 04.03.2020
Dobrý den, výrobce uvádí dobu trvanlivosti do 08/2021.
S produktem poradíme

Položte svůj dotaz

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz