skip_main skip_menu skip_search

MRE

MRE - One Meal, Menu I – Kuřecí guláš

Bojová dávka, kterou se vyplatí mít doma jako nouzovou zásobu jídla. Hodí se také při výletech, čundrech či outdoorových expedicích.
Více informací

Dočasně nedostupný

259 Kč

Chci info na e-mail, až bude skladem

Odesláním hlídání souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Záruka:
24 měsíců
Výrobce:
One Meal
EAN:
8594198002561
Katalogový kód:
ONEM1

Další produkty výrobce

Podobné produkty

Popis produktu

Kuřecí guláš hráškem a mrkví zcela zasytí a přitom nezaplácá břicho. Tento nouzový příděl potravy obsahuje plnohodnotné hlavní jídlo včetně svačiny. V balení totiž najdete také čtyři slané sušenky, čokoládu a isotonický nápoj. Dohromady se jedná o přísun energie o 773 kcal.

Pokrm je nutričně bohatý a výživově plnohodnotný. Sterilované hotové jídlo One Meal vlastní jakostní certifikáty IFS a ISO 22 000. Jde opravdu o české MRE, proto vás nepřekvapí neobvyklá chuť zahraničních dehydrovaných jídel. 

MRE Menu má jeden člověk na oběd i svačinu. Pokud vytáhnete najednou guláš, sušenky, čokoládu i nápoj, vystačí to dvěma jako lehčí hlavní jídlo. Sušenky nejsou přesolené, nelepí se na zuby. Isotonický nápoj není přeslazený, má osvěžující chuť.

Balení je lehké, váží pouhých 500 gramů. K nízké váze se připočítává také skladnost. V batohu o One Meal ani nevíte. Dokonce se vejde i do kapsy od kapsáčových kalhot.

Meal Ready to Eat je snadné na přípravu. Český návod doprovází piktogramy. Do samoohřevného sáčku vložte kapsli a balení guláše. Přilejte 60 ml vody po rysku, je to jen o kapku víc než velký panák. My jsme nabrali vodu z potoku, takže jsme vůbec nesahali do zásob. Sáček přeložte a dejte na zem. A za 12 minut jíte. Bezplamenný ohřívač a zipper bag jsou součástí balení.  

Hotové jídlo na cesty ochutnali i v Outdoor Survival týmu. A hodnocení? Mezi vojenskými příděly bývá tuzemská kuchyně spíše raritou, o to víc si jí vážíme. Jídlo je nutričně vyvážené a chutné. Kapsle hřeje až 45 minut. Za nás velká spokojenost.

 

Složení kuřecího guláše

Kuřecí maso 10 %, mrkev 8 %, hrášek 6 %, slunečnicový olej, rajčatová pasta, pšeničná mouka, sůl, cibule, česnek, voda

Obsah balení

  • Kuřecí guláš s fazolemi 300g - 1 ks
  • Isotonický nápoj 20g - 1 ks
  • Slané sušenky 55g - 1 ks
  • Čokoláda 25g - 1 ks
  • Plastová lžíce - 1 ks
  • Bezplamenný ohřívač - 1 ks

Videa (1)

Recenze MRE One Meal

Parametry

Výrobce:
One Meal
Trvanlivost:
24 měsíců
Hmotnost:
500 g
Záruka:
24 měsíců
Energetická hodnota:
3230 kJ

Dotazy k produktu (1)

R
Radek, 07.03.2020
Dobrý den, jakou mají tyto potraviny garantovanou trvanlivost?
M
Marek Adamkovič, 08.03.2020
Dobrý den, aktuálně naskladněné kusy mají minimální trvanlivost do 8/2021. MRE je doporučeno skladovat v suchu při teplotě 0-28 °C, mimo zdroj sálavého tepla a přímého slunečného záření.
S produktem poradíme

Položte svůj dotaz

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz