skip_main skip_menu skip_search

Stvořené pro lov

Naháňkové puškohledy

Pomáháme s výběrem

Naháňkové puškohledy mají široké zorné pole a dobře čitelné záměrné obrazce pro pohotové zamíření, díky tomu umožňují rychlou střelbu na pohyblivý cíl. Při lovu hraje roli každá vteřina. Malé zvětšení je předurčuje ke střelbě na kratší vzdálenosti. Skvěle poslouží také na šoulačku v obtížném terénu, protože jsou lehké a velmi odolné.
Číst více

Máte dotaz?

Zeptejte se

Michal M

Michal Ngo Zákaznická podpora

Volejte +420 591 140 565, Po–pá, 8–16 hod.

Pište podpora@balistas.cz

Položit dotaz

Puškohledy s variabilním zvětšením

Puškohled Hawke Frontier 30 1-6x24 IR Tactical Dot

Puškohled Hawke Frontier 30 1–6×24 IR Tactical Dot má odolný hliníkový tubus plněný dusíkem a leptaný skleněný kříž. Rektifikace u tohoto modelu je v miliradiánech a hodnota jednoho kliku činí 1/10 MRAD (10mm na 100m). Uzamykatelné komínky mají funkci Zero-Stop každý klik je jasně zřetelný.

Skladem 3 ks, v úterý 28. 3. u vás

20 387 Kč

Naháňkové puškohledy pro pohotovou střelbu

Naháňka je oblíbený způsob lovu, při kterém mnohdy hraje roli každá vteřina. Střelba na pohyblivý cíl v terénu vyžaduje značnou zručnost a kvalitní vybavení. Proto jsou naháňkové puškohledy vybaveny dobře zřetelnými záměrnými kříži, mnohdy i s podsvícením osnovy nebo červeným bodem. Široké zorné pole usnadňuje sledování cíle, přičemž některé puškohledy s jednonásobným zvětšením lze využívat jako kolimátor. Můžete tedy sledovat cíl oběma očima. Díky tomu neztrácíte periferní vidění a dokážete lépe odhadnou vzdálenost.

Lovecké puškohledy vynikají odolností

Robustní konstrukce odolá hrubšímu zacházení a mohutnému zpětnému rázu loveckých zbraní. Přesto si tyto lovecké puškohledy zachovávají nízkou hmotnost, což oceníte zejména při šoulačce. Drtivá většina naháňkových puškohledů je plněna dusíkem, takže se v kritické situaci nezamlží. Komínky bývají uzavřené, jelikož na krátké vzdálenosti není potřeba pohotového klikání, navíc je klíčové nerozhodit nechtěně nástřel během manipulace se zbraní. Populární jsou u nás české puškohledy Fomei a americké Vortex.

Doporučené články

Montáž a nastřelení puškohledu – jak na to

Poradíme vám s výběrem montáže a dozvíte se jak nastřelit puškohled, ať už se ho chystáte připevnit na vzduchovku či kulovnici. Článek je určený hlavně pro střelce začátečníky.

Lukáš Hajný,

Ohodnoťte produkty a vyhrajte

[SOUTĚŽ UKONČENA] Ohodnoťte aspoň 2 produkty a obdržíte 100 Kč ve věrnostních diabolkách na svůj Balistas účet. Tři hodnotící navíc získají věcné výhry – třeba vzduchovku Crosman AK1 Full Auto. Přečtěte si podrobnosti.

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz