skip_main skip_menu skip_search

Kolimátory pro zbraně

Kolimátor Walther PS22 PointSight

Často bývají označovány jako reflexní zaměřovače. Jde o optiku, která nepřiblíží vzdálený cíl. Úkol kolimátoru je jiný: rychlé a přesné zaměření zbraně na kratší vzdálenost. Protože je menší a lehčí než puškohled, lépe se hodí na pistole a revolvery. Na dlouhých zbraních se využívá pro dynamické disciplíny.
Více informací

Toto zboží už nemáme v nabídce
Podívejte se na podobné produkty skladem

Záruka:
24 měsíců
Výrobce:
Walther
EAN:
201820101224
Katalogový kód:
2.1020

Walther Další produkty výrobce

Podobné produkty

Popis produktu

Walther PS22 je vynikající kolimátor se speciální vyvýšenou montáží na lištu 22mm.

Tento kolimátor je vybaven červeným bodem, který má 11 stupňů regulace jasu bodu. Má také horizontální a vertikální regulaci.

Kolimátor je vybaven taktickými krytkami, které chrání skla v době kdy jej nepoužíváme. Tento typ je napájen jedním kusem baterie CR2032 3V.

Co je kolimátor: Kolimátor je taktický zaměřovač, který nahrazuje hledí a mušku. Na předním sklíčku se objeví světelný bod, tento bod zamíříme na cíl a pak můžeme vystřelit. Pozor, musíme si uvědomit, že kolimátor není laser a světelný bod se zobrazuje pouze v kolimátoru nikoli na zaměřeném cíli. Kolimátory jsou vhodné pro veškeré krátké vzduchovkové zbraně a zejména pro taktickou a rychlou střelbu.

Praktická zkušenost: Tento taktický kolimátor má větší rozměry i váhu a je vhodný na dlouhé zbraně. Jeho robustní kontrukce zabezpečí dostatečnou odolnost.

Videa (video je pouze ilustrativní):
{youtube=Yn1MSOfvc2w}
{youtube=EF1C9eJgXHk}

Produkt je zařazen v těchto kategoriích

Parametry

Výrobce:
Walther
Záruka:
24 měsíců

Dotazy k produktu (0)

S produktem poradíme

Položte svůj dotaz

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz