skip_main skip_menu skip_search

Posviťte si na to

Kempingové lampy a lampičky

Pomáháme s výběrem

Kempování v přírodě je zábava. Nezbytnou součástí výbavy je bezesporu svítilna nebo rovnou kempingová lampička. Velmi populární jsou UV svítilny proti hmyzu, které vás zbaví dotěrných komárů, much a můr, takže si můžete v klidu vychutnat večerní ničím nerušenou pohodu při kempování.
Číst více

Máte dotaz?

Zeptejte se

Michal M

Michal Ngo Zákaznická podpora

Volejte +420 591 140 565, Po–pá, 8–16 hod.

Pište podpora@balistas.cz

Položit dotaz

Kempingové lampy a lampičky

Outdoor LED lampička

Jde o svítilnu s 6 LED diodami, která vám poskytne dostatek světla jak na zahradě, tak i v přírodě. Za nízkou cenu získáte odolnou lampičku.

Skladem > 50 ks, zítra 22. 3. u vás

250 Kč

Kempingové lampy s lapačem hmyzu

Kempování v přírodě je zábava do té doby, než vás začne obtěžovat dotěrný hmyz, který často přiláká právě světlo z lampičky. Ale taková UV lampa proti hmyzu může být i vaší tajnou zbraní. Využívá světlo s ultrafialovými paprsky pro efektivní nalákání létavého hmyzu (např. mouchy, můry, moly, komáry a další). Hmyz je po kontaktu s kovovou sítí pod vysokým napětím zahuben elektrickým proudem. Přístroj k hubení nevyužívá žádných chemických látek, pracuje bez zápachu a bez znečištění. Prohlédněte si i další chytré kempingové lampy Cattara.

Kempingové svítilny

Malá outdoor LED lampička je ideální pomocník do přírody a nezbytná součást kempingové výbavy. Poskytne vám dostatek světla ve stanu, ale posvítit si s ní můžete třeba i na noty u táboráku.

Doporučené články

Ohodnoťte produkty a vyhrajte

[SOUTĚŽ UKONČENA] Ohodnoťte aspoň 2 produkty a obdržíte 100 Kč ve věrnostních diabolkách na svůj Balistas účet. Tři hodnotící navíc získají věcné výhry – třeba vzduchovku Crosman AK1 Full Auto. Přečtěte si podrobnosti.

95 % lidí se v lese neobejde bez mapy v mobilu

Říká specialista na přežití Amar Ibrahim. Během rozhovoru, který nám poskytl, jsme se bavili nejen o přežití v přírodě a jak se lidé v ní dnes zvládají orientovat, ale třeba i o první pomoci a sebeobraně.

Svatopluk Krutiš,

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz