skip_main skip_menu skip_search

Kamufláže pro maskování zbraní, objektů i lidí

Pomáháme s výběrem

Maskování nejčastěji využijí myslivci, příznivci airsoftu, střelci nebo všichni, kteří se chtějí či potřebují v přírodě pohybovat naprosto nepozorovaně. Kamuflují se lidé, vozidla, vybavení, zbraně, strategická místa… Prostě vše, co je v dané chvíli potřeba.
Číst více

Máte dotaz?

Zeptejte se

Michal M

Michal Ngo Zákaznická podpora

Volejte +420 591 140 565, Po–pá, 8–16 hod.

Pište podpora@balistas.cz

Položit dotaz

Maskovací sítě (maskovačky)

Maskovací vzory se dělají v různých odstínech zelené, hnědé, šedé i černé. Sítě jsou z mechanicky odolného materiálu, mají kroužky pro snadné ukotvení v prostoru.

Maskovací barvy

Barvy na tělo patří do základní výbavy airsoft maskování. Zároveň jde o nezbytné vojenské nebo lovecké doplňky, které vám pomohou zmizet v terénu. Maskující barvy od německé MFH zakryjí každou část těla. Vydrží dlouho. Zároveň se lehce smyjí, když potřebujete kamufláž sundat. 

Maskovací barvy na zbraně užijete všude, kde o úspěšnosti akce rozhoduje každý detail. Opět ideál pro hráče airsoftu. Toto maskování používají i profesionální vojáci.

Společně s kamuflážemi lidé často hledají polní lopatky, ochranu proti dešti jako poncha a pláštěnky nebo taktické rukavice.

Doporučené články

Ohodnoťte produkty a vyhrajte

[SOUTĚŽ UKONČENA] Ohodnoťte aspoň 2 produkty a obdržíte 100 Kč ve věrnostních diabolkách na svůj Balistas účet. Tři hodnotící navíc získají věcné výhry – třeba vzduchovku Crosman AK1 Full Auto. Přečtěte si podrobnosti.

95 % lidí se v lese neobejde bez mapy v mobilu

Říká specialista na přežití Amar Ibrahim. Během rozhovoru, který nám poskytl, jsme se bavili nejen o přežití v přírodě a jak se lidé v ní dnes zvládají orientovat, ale třeba i o první pomoci a sebeobraně.

Svatopluk Krutiš,

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz