skip_main skip_menu skip_search

Filtry na vodu

Filtrační láhev Grayl GeoPress 0,71l černá

Filtrační láhev Grayl GeoPress představuje výkonný systém pro čištění a filtrování vody, díky kterému můžeme využít vodu z každého zdroje. Srdcem konstrukce je technologicky pokročilý filtr s aktivním uhlí, ve kterém probíhá proces iontové výměny.
Více informací

Dostupnost v e-shopu: Skladem 2 ks, ve středu 30. 11. u vás Dostupnost na prodejně v Hlučíně: Po objednání, zítra 29. 11. ?

Možnosti dopravy

2 874 Kč

Balistas Club

Za nákup tohoto produktu získáte 90 věrnostních diabolek. Více o Balistas Club

Záruka:
24 měsíců
Výrobce:
Grayl
EAN:
852703004645
Katalogový kód:
536-009

Grayl Další produkty výrobce

Popis produktu

Filtrační láhev Grayl GeoPress představuje výkonný systém pro čištění a filtrování vody, díky kterému můžeme využít vodu z každého zdroje. Použité médium účinně odbourává z vody viry, bakterie, cizopasníky, pesticidy, chemikálie, těžké kovy nebo mikro plasty. Zlepšuje také chuťové a pachové vlastnosti a zbavuje vodu usazenin a bláta, díky čemuž stane se opět křišťálově průzračnou.

Používání této filtrační jednotky je žádoucí především v místech se zhoršenými hygienickými podmínkami. Je ideální prevencí před virovým zánětem jater, salmonelou, cholerou nebo úplavicí.  

Její velkou předností je vysoký výkon a rychlost práce, kdy za necelých 60 sekund stihneme očistit až 2000 ml vody. Životnost filtru je 250 l, čili cca 350 filtrací nebo 3 roky od prvního použití. 

Srdcem láhve je technologicky pokročilý filtr s aktivním uhlí, ve kterém probíhá proces iontové výměny. Ve výsledku dostaneme měkkou, čistou, chutnou vodu bez těžkých kovů. Samotná konstrukce je vyrobena z lehkého polymeru oproštěného od škodlivého bisfenolu a je odolná proti působení klimatických podmínek a mechanickému poškození. Šroubovací uzávěr připevněný gumovým páskem ke konstrukci účinně chrání náustek před nečistotami zvenčí.

Obsah balení

  • Filtrační láhev Grayl GeoPress 0,71l černá

Parametry

Výrobce:
Grayl
Objem:
710 ml
Životnost filtru:
250 l
Hmotnost:
450 g
Materiál:
Polymer
Šířka:
86 mm
Výška:
265 mm
Barva:
Černá
Záruka:
24 měsíců

Recenze zákazníků

Ohodnoťte zboží jako první a pomozte jiným s výběrem.

Přidat hodnocení

Dotazy k produktu (0)

S produktem poradíme

Položte svůj dotaz

Podobné produkty

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz