skip_main skip_menu skip_search

Budiž světlo

Chemická světla, Lightsticky

Pomáháme s výběrem

Chemická světla v podobě svítící tyčinky, chcete-li lightsticky, jsou jednorázový zdroj světla pro krizové situace. Stačí pouze trubičku zlomit a zatřepat s ní. O zbytek se postará chemická reakce, ta vyvolá luminescenci a světlo následně svítí přibližně 6–8 hodin. Na výběr je spousta barev, dokonce se dělají i infračervené ligshticky.
Číst více

Máte dotaz?

Zeptejte se

Michal M

Michal Ngo Zákaznická podpora

Volejte +420 591 140 565, Po–pá, 8–16 hod.

Pište podpora@balistas.cz

Položit dotaz

Chemická světla mají spoustu využití

Původně lightsticky využívala pouze armáda, ale jak už bývá zvykem, spousta užitečných věcí se nakonec dostane do civilního sektoru. Dnes je často využívají rybáři, hráči airsoftu či turisté. Lightsticky jsou ideální pro označení pozice nebo osob za snížených světelných podmínek. Na výběr je kromě běžných barev i infračervené chemické světlo. To je viditelné pouze s přístrojem pro noční vidění.

Doporučené články

Ohodnoťte produkty a vyhrajte

[SOUTĚŽ UKONČENA] Ohodnoťte aspoň 2 produkty a obdržíte 100 Kč ve věrnostních diabolkách na svůj Balistas účet. Tři hodnotící navíc získají věcné výhry – třeba vzduchovku Crosman AK1 Full Auto. Přečtěte si podrobnosti.

95 % lidí se v lese neobejde bez mapy v mobilu

Říká specialista na přežití Amar Ibrahim. Během rozhovoru, který nám poskytl, jsme se bavili nejen o přežití v přírodě a jak se lidé v ní dnes zvládají orientovat, ale třeba i o první pomoci a sebeobraně.

Svatopluk Krutiš,

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz