Rady a návody
Jak pečovat o zbraně?
V tomto článku se dozvíte, proč zbraně čistit a jak při tom postupovat. Řekneme si také něco k čisticím a konzervačním přípravkům. Nejprve si povíme, jak čistit palné zbraně. Pak se pustíme i do čištění plynovek.
##skip_main ##skip_menu ##skip_search
Mirka Zákaznická podpora
Váš košík je prázdný
Přidejte do něj vybrané zboží. Přemýšlíte, kde začít?
Prohlédněte si nejprodávanější kusy nebo využjite naši poradnu.
Věrná vzduchová replika druhoválečného samopalu Thompson M1A1 od
německého výrobce Umarex. Tento model funguje pouze v režimu Semi-Auto.
Dostupnost v e-shopu: Dlouhodobě nedostupný
Dostupnost na prodejně v Hlučíně: Dlouhodobě nedostupný ?8 190 Kč
Věrná vzduchová replika druhoválečného samopalu Thompson M1A1 od německého výrobce Umarex. Tento model funguje pouze v režimu Semi-Auto a střílí ocelové BB broky v ráži 4,5 mm. Vzduchovka má díky celokovovému zpracování velice reálnou váhu. Pažba a předpažbí jsou vyrobeny z polymeru, který věrně napodobuje dřevo.
K pohonu slouží dvě 12g CO2 bombičky a vkládají se do zásobníku. Ten je schopný pojmout až 30 ocelových broků. Systém Blowback simuluje reálný pohyb závěru při střelbě. Samozřejmě nechybí ani manuální pojistka, kterou najdete nad pistolovou rukojetí.
Jde o velice povedenou vzduchovou kopii legendárního samopalu z druhé světové války. Vystřelené broky dosahují rychlosti až 136 m/s.
– Verze Semi-Auto
– Realistické zpracování
– Celokovové provedení
– Blowback
Ohodnoťte zboží jako první a pomozte jiným s výběrem.
Ohodnocením souhlasíte s pravidly publikace. Po jejich ověření bude recenze obratem zveřejněna.