skip_main skip_menu skip_search

Papírové lukostřelecké terče

Terče pro kuše a luky

Lukostřelecké papírové terče pro střelbu z luků a kuší. Jsou zhotoveny ze speciálního papíru, který je odolný proti roztržení i vlhkosti. Vybrat si můžete z klasických kruhových terčů nebo z loveckých terčů od firmy JVD s motivy zvěře. Můžete si natrénovat loveckou lukostřelbu například na divočáka, srnce, zajíce či bažanta.
Číst více

Máte dotaz?

Zeptejte se

Michal M

Michal Ngo Zákaznická podpora

Volejte +420 591 140 565, Po–pá, 8–16 hod.

Pište podpora@balistas.cz

Položit dotaz

Papírový terč 60x60cm

3x

Papírový terč vhodný pro střelbu z luku. Jedná se o speciální papír, který je zhotoven z odolného materiálu proti roztržení.

Dočasně nedostupný

25 Kč

Detail

Papírový terč 80x80cm

Papírový terč vhodný pro střelbu z luku. Jedná se o speciální papír, který je zhotoven z odolného materiálu proti roztržení.

Dočasně nedostupný

35 Kč

Detail

Papírový terč JVD kačer 45x40cm

Papírový terč pro lukostřelbu s vyobrazením divokého kačera. Tento model má rozměry 49×40 cm a je ideální pomůckou při nácviku lukostřelby.

Dočasně nedostupný

24 Kč

Detail

Terče na lukostřelbu

Lukostřelecké terče jsou zhotoveny ze speciálního papíru, který je odolný proti roztržení i vlhkosti. Díky tomu lze šípy z terčovnice vytáhnout, aniž by došlo k roztržení papírového terče. I tak doporučujeme doplnit lukostřeleckou výbavu vhodným vytahovačem šípů. U nás zakoupíte terče od firmy JVD Archery, která patří mezi největší evropské distributory lukostřeleckých produktů.

Doporučené články

Přichází vzduchovky bez omezení výkonu

Milí střelci a střelkyně, konečně jsme se dočkali. Od 1. 2. 2022 máme v prodeji silné vzduchovky do ráže 6,35 mm bez omezené úsťové energie. Zůstávají nadále v kategorii D a omezení na 16 J je pasé.

Montáž a nastřelení puškohledu – jak na to

Poradíme vám s výběrem montáže a dozvíte se jak nastřelit puškohled, ať už se ho chystáte připevnit na vzduchovku či kulovnici. Článek je určený hlavně pro střelce začátečníky.

Lukáš Hajný,

Poznejte automatické vzduchovky na zábavnou střelbu

Když se řekne vzduchovka, většině se vybaví zlamovací Slavia. S ní příliš rychle střílet nejde. Ale věděli jste, že existují plně automatické vzduchovky, které svou kadencí mnohdy zastíní i ostrou předlohu?

Lukáš Hajný,

5 nejlepších pistolí světa

5 nejlepších pistolí na světě: Colt M1911, Glock 17, Sig Sauer P226, Smith & Wesson M&P a ČZ 75. Každou máme jako plynovku nebo vzduchovku.

Lukáš Hajný,

Jak pečovat o zbraně?

V tomto článku se dozvíte, proč zbraně čistit a jak při tom postupovat. Řekneme si také něco k čisticím a konzervačním přípravkům. Nejprve si povíme, jak čistit palné zbraně. Pak se pustíme i do čištění plynovek.

Lukáš Hajný,

Praky a foukačky na zábavu, lov, ale i sport

Mezi levné zbraně, s kterými si užijete hodně zábavy, patří i praky a foukačky. Vybrali jsme nejlepší praky a foukačky pro děti i dospělé. Čtěte víc.

Lukáš Hajný,

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz

Přidejte se k více než 100.000 odběratelům a získejte novinky, akce a recenze

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.