skip_main skip_menu skip_search

Mnoho funkcí v malém balení

Švýcarské nože

Pomáháme s výběrem

Tradiční švýcarské nože jsou nezapomenutelné nejen díky svému kompaktnímu vzhledu a více funkcím v jednom balení. Švýcarský armádní nůž vydrží i v těch nejdrsnějších podmínkách a nikdy vás nezklame. Důkazem toho je i legendární seriál MacGyver, kde byl jedinou výbavou hlavního hrdiny právě švýcarský nůž Victorinox.
Číst více

Máte dotaz?

Zeptejte se

Michal M

Michal Ngo Zákaznická podpora

Volejte +420 591 140 565, Po–pá, 8–16 hod.

Pište podpora@balistas.cz

Položit dotaz

Švýcarské nože

Nůž Mikov Stovka 100-NH-7 B

Stovka 100-NH-7 B je multifunkční kapesní nůž od legendárního českého výrobce Mikov. Tento model má celkem 7 nástrojů (nůžky, šroubovák aj.).

Skladem 2 ks, 7. - 8. 12. u vás

669 Kč

Zavírací kapesní nože

Kapesní nůž Victorinox Rescue Tool

Kapesní nůž s 13 funkcemi speciálně navrhnut pro záchranářské práce. Lze rozeznat již na první pohled díky ergonomickým střenkám rukojeti, které jsou vyrobeny z fosforeskujícího neonově žlutého polyamidu. Součástí balení je i červené nylonové pouzdro.

Poslední kusy na prodejně

2 690 Kč

Na prodejně

Švýcarské nože – tradice a kvalita

Tradiční švýcarské nože se po celém světě těší velké oblibě. Charakterizují je především tři znaky: kompaktní rozměry a hmotnost, spousta nástrojů v jednom balení a vysoká odolnost. Vždyť samotný MacGyver z legendárního amerického seriálu se bez švýcarského nože Victorinox neobešel. Doslova mu několikrát tento nůž zachránil život.

Není divu. Jde o švýcarský armádní nůž vybavený hned několika parádními nástroji. Mezi nejznámější světové výrobce se řadí již zmíněný Victorinox a Swiza. Se svými noži Victorinox Spartan a Swiza D03 udělali doslova díru do světa. Zahanbit se však nenechává ani český Mikov. Jeho nůž Mikov Stovka je v porovnání se švýcarskými protějšky výrazně levnější a kvalitativně nijak výrazně nestrádá.

Doporučené články

Přichází vzduchovky bez omezení výkonu

Milí střelci a střelkyně, konečně jsme se dočkali. Od 1. 2. 2022 máme v prodeji silné vzduchovky do ráže 6,35 mm bez omezené úsťové energie. Zůstávají nadále v kategorii D a omezení na 16 J je pasé.

Poznejte automatické vzduchovky na zábavnou střelbu

Když se řekne vzduchovka, většině se vybaví zlamovací Slavia. S ní příliš rychle střílet nejde. Ale věděli jste, že existují plně automatické vzduchovky, které svou kadencí mnohdy zastíní i ostrou předlohu?

Lukáš Hajný,

Montáž a nastřelení puškohledu – jak na to

Poradíme vám s výběrem montáže a dozvíte se jak nastřelit puškohled, ať už se ho chystáte připevnit na vzduchovku či kulovnici. Článek je určený hlavně pro střelce začátečníky.

Lukáš Hajný,

5 nejlepších pistolí světa

5 nejlepších pistolí na světě: Colt M1911, Glock 17, Sig Sauer P226, Smith & Wesson M&P a ČZ 75. Každou máme jako plynovku nebo vzduchovku.

Lukáš Hajný,

Jak pečovat o zbraně?

V tomto článku se dozvíte, proč zbraně čistit a jak při tom postupovat. Řekneme si také něco k čisticím a konzervačním přípravkům. Nejprve si povíme, jak čistit palné zbraně. Pak se pustíme i do čištění plynovek.

Lukáš Hajný,

Praky a foukačky na zábavu, lov, ale i sport

Mezi levné zbraně, s kterými si užijete hodně zábavy, patří i praky a foukačky. Vybrali jsme nejlepší praky a foukačky pro děti i dospělé. Čtěte víc.

Lukáš Hajný,

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz