skip_main skip_menu skip_search

GPS obojky a lokátory

GPS lokátor Dogtrace DOG GPS X30T

Jde o obojek s vysílačem a přijímačem signálu přes GPS. Skrývá v sobě i výcvikový modul schopný vyslat až 15 úrovní elektrického impulzu.
Více informací

Dostupnost v e-shopu: Dlouhodobě nedostupný Dostupnost na prodejně v Hlučíně: Dlouhodobě nedostupný ?

15 999 Kč

Chci info na e-mail, až bude skladem

Odesláním hlídání souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Záruka:
24 měsíců
Výrobce:
Dogtrace
EAN:
8595221014148
Katalogový kód:
DG6132

Dogtrace Další produkty výrobce

Podobné produkty

Popis produktu

GPS lokátor Dogtrace DOG GPS X30T je ideálním pomocníkem pro každého psovoda, který rád svému chlupatému příteli dopřeje trochu volnosti v přírodě. S tímto GPS lokátorem najdete svého psa i ve vzdálenosti 20 km. Největší využití najde především u loveckých psů, kteří jsou od malička vedeni k tomu, aby naháněli zvěř. Velké problémy v tomto ohledu představují především srnci, kteří se nechávají psem honit a vždy na něj počkají, než je skoro dožene. Tuto taktiku volí právě proto, aby před psem ochránili zbytek stáda. Psa může srnec odtáhnout i několik kilometrů. Pak už jej budete hledat velmi těžce.

DOG GPS X30T je vylepšená verze lokátoru X20. Oproti němu máte mnohem širší možnosti. Můžete si lokátor propojit se svým chytrým telefonem a zobrazit si spárovaná zařízení přímo na online i offline mapách. Zároveň můžete sledovat již 13 psů, psovodů nebo waypointů. Waypoint je místo na mapě, kam můžete svého psa navádět pomocí různých stimulů. Na rozdíl od svého předchůdce dokáže DOG GPS X30T vysílat zvukový signál o 2 úrovních, zaznamenávat trasu všech zařízení a indikovat štěkot psa spolu s údajem o poloze.

Navíc můžete na vysílači vzdáleně rozsvítit světlo, abyste věděli, kde váš pes je. Zařízení v sobě skrývá i výcvikový modul. Vy tak můžete vyslat až 15 různých úrovní elektrického impulzu.

Zařízení se skládá z přijímače a jednoho malého lehkého vysílače s obojkem. Na přijímači sledujete jak vzdálenost, která vás dělí od psa, tak i správný směr. Můžete si nastavit hlasitost zvuku i vibrace. Vysílač svoji polohu získává z družic GPS. Pomocí rádio frekvenčního signálu (RF) zpracuje informaci o poloze psa a data následně vysílá do přijímače. Na displeji můžete sledovat i silu RF signálu, přesnost GPS a stav baterií vysílače i přijímače.

DOG GPS X30T se může pochlubit i funkcemi jako Fence nebo Beeper. Fence představuje nastavitelnou hranici vzdálenosti mezi přijímačem a vysílačem. Když ji váš pes překročí, přijímač zapípá. Díky této funkci víte, že se od vás pes vzdaluje dál, než by měl a můžete ho k sobě přivolat. Funkce Beeper vám pak prozradí, jestli váš pes stojí, nebo běží.

Přijímač je oranžové barvy. Vysílač i přijímač jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. Velkou výhodu představuje jeho vodotěsnost a dlouhá výdrž baterií – víc než 40 hodin. Napájecí adaptér s USB kabelem a nabíjecím klipem pro GPS jsou součástí balení. Oproti konkurenčním obojkům, kde se paušálně platí za využívání je pořízení GPS Dogtrace pouze jednorázovou investicí. Neplatíte tedy už žádné peníze navíc za registraci signálu.

GPS X30T zobrazuje na přijímači pouze kompas. Mapy si zobrazíte pouze na spárovaném chytrém telefonu. Přijímač ukazuje přesnou vzdálenost a směr psa od psovoda. Všechny části zařízení DOG GPS X30T, jako jsou přijímač, RF anténa, další obojek s vysílačem, RF anténa pro obojek či napájecí adaptér s USB kabelem a nabíjecím klipem pro GPS, si dokoupíte i samostatně. Přijímač je také zpětně kompatibilní s obojky X20. Nebudou však u nich dostupné všechny funkce.

 

Hlavní výhody

 • dosah až 20 km (v závislosti na terénu, vegetaci apod.)
 • možnost dokoupení dalších obojků
 • možnost spárování s chytrým telefonem pro zobrazení všech zařízení na mapě
 • sledování až 13 psů, psovodů a waypointů na jednom přijímači
 • zaznamenává trasu i včetně pozice, kde pes štěkal
 • vysílá 2 úrovně akustického signálu
 • dobře čitelný displej přijímače
 • odolné materiály, dlouhá výdrž baterie (40 hodin)
 • funkce Fence a Beeper
 • jednoduché ovládání

Obsah balení

  • Přijímač včetně Akumulátoru Li-Pol 1850 mAh (oranžový)
  • Klip pro zavěšení přijímače na opasek a 2 šrouby
  • Vysílač včetně akumulátoru Li-Pol 1850 mAh
  • Sada kontaktních bodů, 2ks 10 mm, 2ks 17 mm
  • Plastový oranžový řemen v délce 70 cm
  • Napájecí adaptér s USB kabelem
  • Nabíjecí klips pro GPS
  • Šňůrka pro zavěšení přijímače
  • Přepravní taška

Videa (1)

GPS lokátor Dogtrace DOG GPS X30T

Parametry

Výrobce:
Dogtrace
Výdrž baterie:
40 h
Barva:
Oranžová
Dosah signálu:
20 km
Záruka:
24 měsíců

Recenze zákazníků

Ohodnoťte zboží jako první a pomozte jiným s výběrem.

Přidat hodnocení

Dotazy k produktu (0)

S produktem poradíme

Položte svůj dotaz

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz