Doprava zdarma pro objednávky nad 490 Kč. Jen do pondělí 23.5.

Nevíte si rady? Pomůžeme vám +420 591 140 565 PO–PÁ, 8:00–16:00
Díky věrnostnímu programu získáte slevy a výhody

Balistas radí

Poradna

Airsoft

odpovědi na nejčastější dotazy

  • 3 otázek v poradně
  • 22 komentářů

V poradně se můžete zeptat na cokoliv, co potřebujete vědět nebo vás zajímá. Tuto sekci garantují specialisté na zbraně a airsoft. Potřebujete vybrat novou pušku? Nevíte, jestli je pro vás vhodnější airsoft pistole nebo revolver? Potřebujete zjistit, jak zvolit nejvhodnější munici? Odpovíme na vše. Jestli nenaleznete požadované téma, zeptejte se přes tlačítko položit dotaz. Ozveme se vám hned, jak se k dotazu dostaneme.

Naposledy zodpovězené dotazy

Airsoft

Jak na výběr airsoft baterie a nabíječky?

Bez baterie nemůže elektrická airsoft zbraň fungovat. Jedná se o často podceňovanou součást výbavy, na níž se ale nevyplatí šetřit. Se správnou baterií peníze ušetříte a navíc se vyhnete vybití během akce či přímému zničení.

Lukáš Hajný 23. 9. 2019
20 minut čtení

Airsoft

Výběr sekundární airsoft zbraně

Minule jsme se zaměřili na dlouhé primární zbraně, základní výbavu hráče airsoftu. Důležitou součástí výstroje je i sekundární – záložní zbraň. Zjistěte, proč ji vůbec potřebujeme a jak postupovat při výběru.

Lukáš Hajný 28. 8. 2019
20 minut čtení

Airsoft

Vybíráme první airsoftovou zbraň

Rozhodli jste se začít s airsoftem a nevíte, po jaké zbrani sáhnout? Pro začátečníka může být složité se v široké nabídce airsoftových zbraní nejrůznějších typů zorientovat. Připravujeme sérii článků, které vám s výběrem pomohou. Nejprve se zaměříme na dlouhé primární zbraně, které jsou pro začátek nejvhodnější. Než začnete s výběrem, nejprve si odpovězte na několik otázek.

Lukáš Hajný 25. 4. 2019
20 minut čtení
  • 1

Máte dotaz?

Zeptejte se

Volejte

591 140 565,
PO–PÁ, 8:00–16:00

Michal Ngo ZÁKAZNICKÁ PODPORA
Položit dotaz Potřebujete poradit? Zeptejte se

To nejlepší do vaší pošty

Videa, recenze, slevy a akce ze světa Balistas

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Tento web je chráněn podmínkami služby Google reCAPTCHA a zásadami ochrany osobních údajů.

PRODEJNA V HLUČÍNĚ

Pokud soubory cookie přijmete, budeme pomocí nich vylepšovat a přizpůsobovat vaše prostředí a umožníme našim partnerům zobrazovat vám při návštěvách jiných webů přizpůsobené reklamy společnosti BULLET PROJECT s.r.o.. Spravovat soubory cookie a získat další informace