Rady a návody
Jak pečovat o zbraně?
V tomto článku se dozvíte, proč zbraně čistit a jak při tom postupovat. Řekneme si také něco k čisticím a konzervačním přípravkům. Nejprve si povíme, jak čistit palné zbraně. Pak se pustíme i do čištění plynovek.
##skip_main ##skip_menu ##skip_search
Mirka Zákaznická podpora
Váš košík je prázdný
Přidejte do něj vybrané zboží. Přemýšlíte, kde začít?
Prohlédněte si nejprodávanější kusy nebo využjite naši poradnu.
Plynová pistole s konstrukcí ze slitiny kovu v ocelovém provedení.
Osazené polymerové střenky jsou v oblasti prstů.Kompaktní rozměry vám
umožní skryté nošení.
Plynová pistole Ekol Agent od tureckého výrobce Ekol Voltran. Poloautomatický režim střelby se spoušťovým mechanismem Single Action. Tudíž je nutné před prvním výstřelem natahovat kouhoutek pistole. Konstrukce je ze slitiny kovu a je osazená polymerovými střenkami. Povrchově upravené střenky vám dopřejí pohodlný úchop i manipulaci.
Manuální pojistka je vyznačená spínačem se dvěma režimy: odjištěno a zajištěno. Nachází se vedle spouště pistole. Zásobník lze nabít až 5 náboji s ráží 9 mm. V ústí hlavně naleznete závit učený pro montáž nástavce na pyrotechniku. Kompaktní rozměry řadí tento model mezi nejmenší plynovky na trhu. Díky své velikosti je oblíbená mezi plachtaři i horolezci. Taktéž je vhodná pro sebeobranu i skryté nošení.
Výrobce dodává Ekol Agent v různých variantách. Vždy se mění použe povrchové zbarvení. Materiál zůstává u všech stejný.
Ohodnoťte zboží jako první a pomozte jiným s výběrem.
Ohodnocením souhlasíte s pravidly publikace. Po jejich ověření bude recenze obratem zveřejněna.