skip_main skip_menu skip_search

Noční vidění – Předsádky

Pomáháme s výběrem

Předsádka na puškohled vám umožní zaměřit cíl v noci, přičemž využívá zvětšení denní optiky. Montuje se na objektiv před puškohled, odtud tedy název předsádka. Některé přístroje umožňuji velmi rychlé nacvaknutí a lze je využívat i samostatně jako pozorovací noční vidění, před výstřelem je v mžiku nasadíte.
Číst více

Máte dotaz?

Zeptejte se

Michal M

Michal Ngo Zákaznická podpora

Volejte +420 591 140 565, Po–pá, 8–16 hod.

Pište podpora@balistas.cz

Položit dotaz

Předsádka na puškohled

Pokud hledáte noční vidění na kulovnici a nechcete z ní sundávat již nastřelený puškohled, nezoufejte. Stačí na objektiv namontovat předsádku. Během několika vteřin proměníte obyčejnou optiku na puškohled s nočním viděním. Nasazení předsádky na objektiv je nehlučné, nemusíte se obávat, že si zvěř během lovu zradíte. Velkou výhodou je využití záměrné osnovy a zvětšení vašeho puškohledu, nemusíte znovu nastřelovat. Na rozdíl od zasádky zůstává oční reliéf a poloha zalícení tak, jak jste zvyklí.

Puškohled i pozorovací noční vidění v jednom

Jakmile se setmí, stačí vytáhnout předsádku a pozorovat okolí. A když nastane ten správný moment pro střelbu, stačí ji rychle a tiše nacvaknout na objektiv. Právě možnost využít ji samostatně jako pozorovací noční vidění je velmi užitečná. Nemusíte totiž manipulovat s celou zbraní a zaměřovačem, abyste v noci něco zahlédli. To je nejen nepraktické ale i únavné.

Doporučené články

Montáž a nastřelení puškohledu – jak na to

Poradíme vám s výběrem montáže a dozvíte se jak nastřelit puškohled, ať už se ho chystáte připevnit na vzduchovku či kulovnici. Článek je určený hlavně pro střelce začátečníky.

Lukáš Hajný,

Nové puškohledy VALIANT EPIC

Představujeme novou řadu špičkových puškohledů VALIANT EPIC. Již název napovídá že se jedná o výsledek spolupráce českých výrobců Valiant a Epic Airguns. Tyto puškohledy se můžou chlubit leptaným FFP křížem, ED čočkami, Zero Stop věžičkami, variabilním přiblížením a extrémně odolnou konstrukcí plněnou dusíkem.

Bc. Michal Kuczaj,

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz

Přidejte se k více než 100.000 odběratelům a získejte novinky, akce a recenze

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.