skip_main skip_menu skip_search

Noční vidění – Předsádky

Pomáháme s výběrem

Předsádka na puškohled vám umožní zaměřit cíl v noci, přičemž využívá zvětšení denní optiky. Montuje se na objektiv před puškohled, odtud tedy název předsádka. Některé přístroje umožňuji velmi rychlé nacvaknutí a lze je využívat i samostatně jako pozorovací noční vidění, před výstřelem je v mžiku nasadíte.
Číst více

Máte dotaz?

Zeptejte se

Michal M

Michal Ngo Zákaznická podpora

Volejte +420 591 140 565, Po–pá, 8–16 hod.

Pište podpora@balistas.cz

Položit dotaz

Předsádka na puškohled

Pokud hledáte noční vidění na kulovnici a nechcete z ní sundávat již nastřelený puškohled, nezoufejte. Stačí na objektiv namontovat předsádku. Během několika vteřin proměníte obyčejnou optiku na puškohled s nočním viděním. Nasazení předsádky na objektiv je nehlučné, nemusíte se obávat, že si zvěř během lovu zradíte. Velkou výhodou je využití záměrné osnovy a zvětšení vašeho puškohledu, nemusíte znovu nastřelovat. Na rozdíl od zasádky zůstává oční reliéf a poloha zalícení tak, jak jste zvyklí.

Puškohled i pozorovací noční vidění v jednom

Jakmile se setmí, stačí vytáhnout předsádku a pozorovat okolí. A když nastane ten správný moment pro střelbu, stačí ji rychle a tiše nacvaknout na objektiv. Právě možnost využít ji samostatně jako pozorovací noční vidění je velmi užitečná. Nemusíte totiž manipulovat s celou zbraní a zaměřovačem, abyste v noci něco zahlédli. To je nejen nepraktické ale i únavné.

Doporučené články

Montáž a nastřelení puškohledu – jak na to

Poradíme vám s výběrem montáže a dozvíte se jak nastřelit puškohled, ať už se ho chystáte připevnit na vzduchovku či kulovnici. Článek je určený hlavně pro střelce začátečníky.

Lukáš Hajný,

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz