skip_main skip_menu skip_search

Lisovací formy

Matrice – lisovací formy na diabolky

Pomáháme s výběrem

Matrice je forma s negativním tvarem, která slouží k vylisování slugu či diabolky z olověného polotovaru. Vybrat si můžete matrice od ráže 4,5 mm do 7,62 mm. Výměna v lisu Presslug je rychlá a jednoduchá. Každá matrice je dodávána včetně lisovací jehly.
Číst více

Máte dotaz?

Zeptejte se

Michal M

Michal Ngo Zákaznická podpora

Volejte +420 591 140 565, Po–pá, 8–16 hod.

Pište podpora@balistas.cz

Položit dotaz

Matrice Presslug Die .176 (4,48mm)

Náhradní matrice pro lis na diabolky Presslug. Je vyrobena z kalené nástrojové oceli Toolox 44 a umožní vám lisovat si slugy v ráži .176 (4,48mm)

Dočasně nedostupný

9 900 Kč

Detail

Matrice Presslug Die .217 (5,51mm)

Náhradní matrice pro lis na diabolky Presslug. Je vyrobena z kalené nástrojové oceli Toolox 44 a umožní vám lisovat si slugy v ráži .217 (5,51mm).

Dočasně nedostupný

9 900 Kč

Detail

Matrice Presslug Die .25 (6,34mm)

Náhradní matrice pro lis na diabolky Presslug. Je vyrobena z kalené nástrojové oceli Toolox 44 a umožní vám lisovat si slugy v ráži .25 (6,34mm).

Dočasně nedostupný

9 900 Kč

Detail

Matrice Presslug Die .30 (7,61mm)

Náhradní matrice pro lis na diabolky Presslug. Je vyrobena z kalené nástrojové oceli Toolox 44 a umožní vám lisovat si slugy v ráži .30 (7,61mm).

Dlouhodobě nedostupný

9 900 Kč

Detail

Matrice Presslug Mold

Součástí každého lisu je vždy jedna forma v dané ráži pro výrobu slugu. Pokud vlastníte více vzduchových zbraní jiných ráží, tak stačí dokoupit další matrici pro výrobu slugu. Výměna je velice jednoduchá a rychlá. Každá matrice je vyrobena z kalené nástrojové oceli Toolox 44, proto si výrobce může dovolit poskytnout doživotní záruku.

Doporučené články

Přichází vzduchovky bez omezení výkonu

Milí střelci a střelkyně, konečně jsme se dočkali. Od 1. 2. 2022 máme v prodeji silné vzduchovky do ráže 6,35 mm bez omezené úsťové energie. Zůstávají nadále v kategorii D a omezení na 16 J je pasé.

Poznejte automatické vzduchovky na zábavnou střelbu

Když se řekne vzduchovka, většině se vybaví zlamovací Slavia. S ní příliš rychle střílet nejde. Ale věděli jste, že existují plně automatické vzduchovky, které svou kadencí mnohdy zastíní i ostrou předlohu?

Lukáš Hajný,

Montáž a nastřelení puškohledu – jak na to

Poradíme vám s výběrem montáže a dozvíte se jak nastřelit puškohled, ať už se ho chystáte připevnit na vzduchovku či kulovnici. Článek je určený hlavně pro střelce začátečníky.

Lukáš Hajný,

5 nejlepších pistolí světa

5 nejlepších pistolí na světě: Colt M1911, Glock 17, Sig Sauer P226, Smith & Wesson M&P a ČZ 75. Každou máme jako plynovku nebo vzduchovku.

Lukáš Hajný,

Jak pečovat o zbraně?

V tomto článku se dozvíte, proč zbraně čistit a jak při tom postupovat. Řekneme si také něco k čisticím a konzervačním přípravkům. Nejprve si povíme, jak čistit palné zbraně. Pak se pustíme i do čištění plynovek.

Lukáš Hajný,

Praky a foukačky na zábavu, lov, ale i sport

Mezi levné zbraně, s kterými si užijete hodně zábavy, patří i praky a foukačky. Vybrali jsme nejlepší praky a foukačky pro děti i dospělé. Čtěte víc.

Lukáš Hajný,

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz

Přidejte se k více než 100.000 odběratelům a získejte novinky, akce a recenze

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.