skip_main skip_menu skip_search

Máte dotaz? Jsme tu pro vás Michal +420 591 140 565, Po–Pá, 8:00–16:00

Sbírejte věrnostní diabolky
a šetřete na nákupu

icon_in_basket 0 Prázdný
Marek Děngl

Mirka Zákaznická podpora

Váš košík je prázdný

Přidejte do něj vybrané zboží. Přemýšlíte, kde začít?

Prohlédněte si nejprodávanější kusy nebo využjite naši poradnu.

Už žádný nepořádek

Lapače broků a diabolek

Lapač je dobré pořídit hned z několika důvodů. Jednoduše do něj umístíte papírový terč a navíc se vyhnete zbytečnému nepořádku. V lapači se zachytí nejen vystřelené broky a diabolky, ale také útržky papíru z terče. Po ukončení střelby lapač broků jednoduše vysypete. Dbejte ovšem na bezpečný prostor za lapačem.
Číst více

Máte dotaz?

Zeptejte se

Michal M

Michal Ngo Zákaznická podpora

Volejte +420 591 140 565, Po–pá, 8–16 hod.

Pište podpora@balistas.cz

Položit dotaz

Lapač broků a diabolek usnadní úklid po střelbě

Papírové terče je nutné někam umístit. Při tom musíte myslet na bezpečný prostor za terčem, nechcete aby diabolka pokračovala dále k sousedům. Proto je dobré mít lapač. Zavěsíte ho na bezpečné místo, vložíte terč a můžete střílet. Diabolky, ocelové broky a zbytky terče se v lapači zachytí. Úklid je snadný, stačí lapač vysypat. Vybrat si můžete z různých provedení, například pyramidový Venox Pyramid, který díky svému tvaru zaručí minimální odraz diabolek.

Bezpečnost na prvním místě

Nestřílejte na lapač z bezprostřední blízkosti, projetily, zejména ocelové broky, mají tendenci se odrážet. Ochranné brýle jsou tedy na nutností.

Doporučené články

Přichází vzduchovky bez omezení výkonu

Milí střelci a střelkyně, konečně jsme se dočkali. Od 1. 2. 2022 máme v prodeji silné vzduchovky do ráže 6,35 mm bez omezené úsťové energie. Zůstávají nadále v kategorii D a omezení na 16 J je pasé.

Montáž a nastřelení puškohledu – jak na to

Poradíme vám s výběrem montáže a dozvíte se jak nastřelit puškohled, ať už se ho chystáte připevnit na vzduchovku či kulovnici. Článek je určený hlavně pro střelce začátečníky.

Lukáš Hajný,

Poznejte automatické vzduchovky na zábavnou střelbu

Když se řekne vzduchovka, většině se vybaví zlamovací Slavia. S ní příliš rychle střílet nejde. Ale věděli jste, že existují plně automatické vzduchovky, které svou kadencí mnohdy zastíní i ostrou předlohu?

Lukáš Hajný,

5 nejlepších pistolí světa

5 nejlepších pistolí na světě: Colt M1911, Glock 17, Sig Sauer P226, Smith & Wesson M&P a ČZ 75. Každou máme jako plynovku nebo vzduchovku.

Lukáš Hajný,

Jak pečovat o zbraně?

V tomto článku se dozvíte, proč zbraně čistit a jak při tom postupovat. Řekneme si také něco k čisticím a konzervačním přípravkům. Nejprve si povíme, jak čistit palné zbraně. Pak se pustíme i do čištění plynovek.

Lukáš Hajný,

Praky a foukačky na zábavu, lov, ale i sport

Mezi levné zbraně, s kterými si užijete hodně zábavy, patří i praky a foukačky. Vybrali jsme nejlepší praky a foukačky pro děti i dospělé. Čtěte víc.

Lukáš Hajný,

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz