skip_main skip_menu skip_search

Už žádný nepořádek

Lapače broků a diabolek

Lapač je dobré pořídit hned z několika důvodů. Jednoduše do něj umístíte papírový terč a navíc se vyhnete zbytečnému nepořádku. V lapači se zachytí nejen vystřelené broky a diabolky, ale také útržky papíru z terče. Po ukončení střelby lapač broků jednoduše vysypete. Dbejte ovšem na bezpečný prostor za lapačem.
Číst více

Máte dotaz?

Zeptejte se

Michal M

Michal Ngo Zákaznická podpora

Volejte +420 591 140 565, Po–pá, 8–16 hod.

Pište podpora@balistas.cz

Položit dotaz

Lapače broků a diabolek

Lapač broků Venox 2v1

6x

Možnost použití jako lapač broků nebo střelnici. Vhodný pro vzduchovky do 16J. Vždy je třeba vzít v úvahu vzdálenost terče a sílu vzduchovky.

Skladem > 100 ks, ve středu 30. 11. u vás

549 Kč

Lapač broků a diabolek usnadní úklid po střelbě

Papírové terče je nutné někam umístit. Při tom musíte myslet na bezpečný prostor za terčem, nechcete aby diabolka pokračovala dále k sousedům. Proto je dobré mít lapač. Zavěsíte ho na bezpečné místo, vložíte terč a můžete střílet. Diabolky, ocelové broky a zbytky terče se v lapači zachytí. Úklid je snadný, stačí lapač vysypat. Vybrat si můžete z různých provedení, například pyramidový Venox Pyramid, který díky svému tvaru zaručí minimální odraz diabolek.

Bezpečnost na prvním místě

Nestřílejte na lapač z bezprostřední blízkosti, projetily, zejména ocelové broky, mají tendenci se odrážet. Ochranné brýle jsou tedy na nutností.

Doporučené články

Přichází vzduchovky bez omezení výkonu

Milí střelci a střelkyně, konečně jsme se dočkali. Od 1. 2. 2022 máme v prodeji silné vzduchovky do ráže 6,35 mm bez omezené úsťové energie. Zůstávají nadále v kategorii D a omezení na 16 J je pasé.

Marek Děngl,

Poznejte automatické vzduchovky na zábavnou střelbu

Když se řekne vzduchovka, většině se vybaví zlamovací Slavia. S ní příliš rychle střílet nejde. Ale věděli jste, že existují plně automatické vzduchovky, které svou kadencí mnohdy zastíní i ostrou předlohu?

Lukáš Hajný,

Montáž a nastřelení puškohledu – jak na to

Poradíme vám s výběrem montáže a dozvíte se jak nastřelit puškohled, ať už se ho chystáte připevnit na vzduchovku či kulovnici. Článek je určený hlavně pro střelce začátečníky.

Lukáš Hajný,

5 nejlepších pistolí světa

5 nejlepších pistolí na světě: Colt M1911, Glock 17, Sig Sauer P226, Smith & Wesson M&P a ČZ 75. Každou máme jako plynovku nebo vzduchovku.

Lukáš Hajný,

Jak pečovat o zbraně?

V tomto článku se dozvíte, proč zbraně čistit a jak při tom postupovat. Řekneme si také něco k čisticím a konzervačním přípravkům. Nejprve si povíme, jak čistit palné zbraně. Pak se pustíme i do čištění plynovek.

Lukáš Hajný,

Praky a foukačky na zábavu, lov, ale i sport

Mezi levné zbraně, s kterými si užijete hodně zábavy, patří i praky a foukačky. Vybrali jsme nejlepší praky a foukačky pro děti i dospělé. Čtěte víc.

Lukáš Hajný,

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz