skip_main skip_menu skip_search

Malé a netíží v kapse

Kapesní dalekohledy

Pomáháme s výběrem

Kapesní dalekohled je odolný, malý, skladný a vždy po ruce. Pohodlně se vejde do kapsy, batůžku, nebo dokonce i do brašny na kole. Takový mini dalekohled ovšem nevyniká velkou světelností, proto se nejlépe hodí pro pozorování za dobrého světla. Prostě skvělá volba pro turistiku, sport či cyklovýlety.
Číst více

Máte dotaz?

Zeptejte se

Michal M

Michal Ngo Zákaznická podpora

Volejte +420 591 140 565, Po–pá, 8–16 hod.

Pište podpora@balistas.cz

Položit dotaz

Mini dalekohledy do kapsy

Kapesní dalekohledy jsou charakteristické malými rozměry a nízkou hmotností. Jejich největší výhodou je, že je můžete vzít kamkoliv a na rozdíl od mohutnějšího turistického dalekohledu vás nebudou tížit v kapse. Zvládnou pozorování na kratší vzdálenosti a za dobrého světla. Mimo klasických binokulárů máme i monokulární dalekohledy, které jsou opravdu malé a šikovné.

Doporučené články

Montáž a nastřelení puškohledu – jak na to

Poradíme vám s výběrem montáže a dozvíte se jak nastřelit puškohled, ať už se ho chystáte připevnit na vzduchovku či kulovnici. Článek je určený hlavně pro střelce začátečníky.

Lukáš Hajný,

Ohodnoťte produkty a vyhrajte

[SOUTĚŽ UKONČENA] Ohodnoťte aspoň 2 produkty a obdržíte 100 Kč ve věrnostních diabolkách na svůj Balistas účet. Tři hodnotící navíc získají věcné výhry – třeba vzduchovku Crosman AK1 Full Auto. Přečtěte si podrobnosti.

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz