skip_main skip_menu skip_search

Přenosné grily

Gril COBB Premier Air Deluxe

Výborný přenosný gril, který téměř nekouří a disponuje chytrou konstrukcí, skrze niž je venkovní plášť stále chladný i během plného provozu.
Více informací

Skladem 9 ks, v úterý 16. 8. u vás

Možnosti dopravy

5 990 Kč

Balistas Club

Za nákup tohoto produktu získáte 180 věrnostních diabolek. Více o Balistas Club

Záruka:
24 měsíců
Výrobce:
COBB
EAN:
6009688702729
Katalogový kód:
HCH300-1

Další produkty výrobce

Popis produktu

Gril COBB Premier Air Deluxe je výborný přenosný gril, který téměř nekouří a disponuje konstrukcí, skrze niž jej lze bezpečně přenášet během plného provozu. Venkovní plášť je dobře separovaný od vnitřního zdroje tepla – zůstává tedy po celou dobu grilování chladný. Gril pak můžete s klidným srdcem uchopit a položit ho třeba na plastový zahradní stůl. Vnitřní teploty ale mohou dosahovat až 300 °C.

Všestrannost Air Deluxe je obrovská. Zvládnete s ním smažit i vařit, grilovat, udit a péct. Do vnitřní mísy lze například vložit zelenina i brambory. Pak stačí podlít vodou, pivem nebo vínem (max. 200 ml) a udělat si šťavnatou přílohu. Na plotýnce se během toho může klidně grilovat, péct nebo smažit. 

Během provozu je zápach omezen na minimum, neboť jsou tuk a šťávy z připravovaných jídel odváděny mimo dosah žhavého uhlí. Ačkoli neprodukuje tolik “emisí”, abyste ho nemohli použít v zastavěnějších oblastech, stále není vhodný do nevětraných a uzavřených prostor. Vnitřní mísa lze snadno umýt nebo vystlat rukávem z hliníkové fólie, kterou pak stačí sbalit a vyhodit. Všechny části grilu se mohou čistit vodou a saponáty.

Nově vyvinuté víko má zabudovaný systém regulace proudění vzduchu. Pokud chcete zvýšit teplotu, stačí pouze otočit rukojetí víka, tím dojde ke zvětšení nebo zmenšení ventilačních otvorů, které se nachází ve vrchní části poklopu. Plně otevřené otvory zajišťují větší přísun vzduchu a větší teplotu. Pokud vám přijde žár příliš vysoký, stačí přiškrtit proudění vzduchu, tedy zmenšit ventilační otvory. 

COBB Premier Air Deluxe se dodává s grilovací plotýnkou Griddle+. Ta má výraznější grilovací vzorek a optimální rozvod tepla. Nepřilnavý povrch je samozřejmostí.

Pro grilování můžete použít brikety Cobblestone, které silně doporučujeme, protože se tím zkrátí příprava na ± 10 min. Samozřejmě můžete rozpálit i běžné brikety nebo dřevěné uhlí.

Gril je skrze své malé rozměry a hmotnost snadno přenosný, grilovat tak můžete prakticky kdekoli. V doporučených položkách naleznete velké množství příslušenství, které vám umožní ukojit jakoukoli gastronomickou touhu.

 

Klíčové vlastnosti

– Nové víko s nastavitelnými otvory pro regulaci tepla

– Venkovní plášť je během používání chladný

– Při použití briket Cobblestone je připraven během pár minut

– Malá váha i rozměry

– Dodává se s grilovací plotýnkou

– Téměř bezkouřové grilování

Obsah balení

  • Gril COBB Premier Air Deluxe
  • Úchyt
  • Grilovací deska Griddle+

Videa (1)

Gril COBB Premier Air Deluxe

Parametry

Výrobce:
COBB
Průměr roštu:
300 mm
Záruka:
24 měsíců
Hmotnost:
5.4 kg
Výška:
340 mm

Dotazy k produktu (0)

S produktem poradíme

Položte svůj dotaz

Podobné produkty

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz