skip_main skip_menu skip_search

Detektory kovů pro začátečníky i profesionály

Detektor kovů Bounty Hunter Junior

Speciální model určený pro mladé hledače pokladů. Velkou předností je jednoduché ovládání, nízká váha a funkčnost.
Více informací

Skladem 2 ks, zítra 17. 8. u vás

Možnosti dopravy

2 290 Kč

Balistas Club

Za nákup tohoto produktu získáte 70 věrnostních diabolek. Více o Balistas Club

Záruka:
24 měsíců
Výrobce:
Bounty Hunter
EAN:
089723245707
Katalogový kód:
014-007

Další produkty výrobce

Popis produktu

Detektory Bounty Hunter dosahují té nejvyšší kvality díky ověřené americké technologii. Celé spektrum modelů uspokojí požadavky i těch nejvíce náročných uživatelů. Vysoká spolehlivost a výborný dosah detekce staví produkty této firmy na přední místo na trhu po boku těch nejznámějších značek. Firma Bounty Hunter působí na trhu od roku 1988.

Model Junior je ideální hledací přístroj pro mladé hledače pokladů za dostupnou cenu. Vydejte se s dítětem na víkendovou výpravu nebo prázdniny a ponořte se do atmosféry hledačů pokladů. Rychle se přesvědčíte, že společný hon za poklady je ideální zábava nejen pro děti, ale i pro vás. Tento model je určen pro ty nejmenší, proto je jeho konstrukce lehká, funkční a bezpečná. Tyto přednosti garantují vysoký komfort a jednoduché ovládání. Nastavitelnou tyč lze prodloužit nebo zkrátit s ohledem na výšku mladého hledače.

Klíčové vlastnosti detektoru kovů Bounty Hunter Junior

  • Voděodolná sonda
  • Nastavitelná tyč
  • Jednoduché ovládání
  • Přehledný displej

Obsah balení

  • Detektor kovů Bounty Hunter Junior
  • Návod

Parametry

Výrobce:
Bounty Hunter
Provozní frekvence:
6.6 kHz
Signalizace:
Zvuk
Hmotnost:
590 g
Záruka:
24 měsíců
Podsvětlení:
Ne
Barva:
Černá

Dotazy k produktu (3)

V
Vladislav, 01.11.2021
Dobrý den, jaké baterie a kolik se jich do detektoru požívají ? děkuji V.S.
M
Michal , 01.11.2021
Tech. data Dětský detektor kovů Bounty Hunter ES Junior pro ty nejmladší. Kvalitní diskriminace, dobrá citlivost i na malé mince ,proporcionální audio - hloubku cíle poznáte podle síly zvuku, teleskopická konstrukce - nastavitelná délka, nízká váha, napájení: baterie 2x 9V, sonda 6" (16.5cm), určeno pro děti cca od 3 - 6 let.
V
Vanda, 27.05.2020
V jaké hloubce pod povrchem je detektor schopen kovy detekovat?
M
Michal , 28.05.2020
Dobrý den, nedá se to jednoznačně určit, zálěží na velikosti předmětu, ale také na podloží. Hloubku detekce ovlivňuje více proměnných, můžete předmět nalézt ve 30, ale i v 60cm.
J
Jíťa, 16.04.2020
Dobrý den, chci se zeptat, zda tento detektor je vhodný také pro dospělého člověka, který nemá s hledáním absolutně žádnou zkušenost a spíše chce vyzkoušet nový koníček. Vím, že se u tohoto detektoru píše, že je dětský, má však nastavitelnou tyč. Je tedy možné tyč vytáhnout natolik, aby detektor mohl používat dospělý? Moc děkuji.
M
Michal , 17.04.2020
Dobrý den, délka v plně roztaženém stavu u Bounty Hunter Junior je 75 cm. Pro dospělé bych ho tedy nedoporučoval. Zvolil bych spíše lépe zpracované modely, které jsou vhodné i pro začátečníky. https://www.balistas.cz/detektor-kovu-fisher-f11-7/
S produktem poradíme

Položte svůj dotaz

Podobné produkty

+420 591 140 565 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz